Reklama

Reklama

Kolekcja książek Katarzyny Grocholi

Kolekcjonerskie wydanie książek najpopularniejszej współczesnej pisarki - Katarzyny Grocholi, która zmieniła oblicze polskiej literatury i podbiła serca czytelników. Ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy!

Tę ekskluzywną kolekcję będzie otwierać bliska sercu polskich czytelników w Polsce historia Judyty. To jedna z najgłośniejszych serii polskich powieści. Katarzyna Grochola otrzymała za nią wiele nagród, na jej podstawie nakręcono kultowe filmy i serial telewizyjny, które obejrzało miliony widzów. Historia Judyty została przetłumaczona na kilkanaście języków i co najważniejsze, zainspirowała rzesze czytelniczek do pozytywnych zmian!

Pierwszy tom kolekcji zawiera "Nigdy w życiu!" i "Serce na temblaku" - kochane przez czytelników, pełne humoru i urzekające perypetie miłosne Judyty. W "Nigdy w życiu!" poznajemy Judytę - kobietę na życiowym zakręcie, która wciąż czeka na szczęście i miłość. "Serce na temblaku" to kontynuacja opowieści o perypetiach bohaterki, wprawdzie już szczęśliwie zakochanej, ale wciąż próbującej uporać się z dawnymi ranami, strachem przed utratą niezależności i z burzliwie dorastającą córką.

Reklama

Drugi tom kolekcji obejmuje "Ja wam pokażę!" i "A nie mówiłam!". "Ja wam pokażę!" to ciepła i zabawna opowieść o tym, że nie warto martwić się na zapas, ale zawsze na zapas warto się cieszyć. Życie Judyty zaczyna się dobrze układać - kobieta planuje ślub, dostaje awans. Jednak niespodziewane wydarzenia wystawią ją na kolejną próbę... W "A nie mówiłam!" los przynosi kolejną rewolucję w życiu Judyty, spełnionej w miłości i szykującej się właśnie do swojej najważniejszej podróży...

W kolejnych tomach znajdą się nie mniej głośne i lubiane tytuły: "Podanie o miłość", "Upoważnienie do szczęścia", "Zagubione niebo", "Związki i rozwiązki miłosne", "Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie", "Przegryźć dżdżownicę", "Houston, mamy problem", "Kryształowy Anioł", "Trzepot skrzydeł", "Zielone drzwi", "Osobowość ćmy".

 

INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy