Reklama

Koniec świata coraz bliżej? Prorocy zgodni co do jednego

Koniec świata, jego dana i forma fascynuje od wieków ludzkość. Nie brakuje w historii przepowiedni i wizji proroków, którzy twierdzą, że w swoich umysłach dane im było zobaczyć koniec ludzkości. Co ciekawe, niektórzy z nich w jednym są zgodni.

Koniec, który fascynuje ludzkość od lat. Jak będzie wyglądać zagłada?

Koniec świata, apokalipsa, zagłada ludzkości - te upiorne tematy, budzące strach w wielu osobach, wciąż wywołuje nie tylko panikę, ale i... ciekawość. 

 Każde poważniejsze, światowe wydarzenie, katastrofa, czy wojna, są powodami do tego, by ludzie zaczęli sobie zadawać pytanie "czy to już? Czy to koniec świata?". 

Okazuje się, że prorocy w trakcie swoich wizji podają różne symptomy zbliżającej się zagłady ludzkości, a kilku z nich jest ze sobą zgodnych w swoich przepowiedniach. 

Ta zbieżność wizji może zastanawiać. Kto i w jaki sposób przepowiedział koniec świata? Czym są słynne "trzy dni ciemności", co do których zgodni są niektórzy prorocy? 

Zobacz też: Krzysztof Jackowski ostrzega przed aplikacją. To przejście między światami?

Reklama

Trzy dni ciemności. To one poprzedzą apokaliopsę?

Wielu jasnowidzów mówi w swoich wizjach o wojnach, bombach atomowych, czy naturalnych katastrofach, jeżeli opisują koniec świata. Jednak niektórzy są zgodni co do zjawiska nazywanego "trzema dniami ciemności". 

To te trzy dni mają zwiastować koniec świata. Pierwszy raz opisał to Ojciec Pio, a następnie wizje te pojawiły się u stygmatyczki Marie Julie Jehenny.

"Będzie trzy dni ciemności na świecie. Przez ten czas bez przerwy trwać będzie noc. Każdy wtedy powinien zapalić świeczkę. Świece powinny się palić przez całe trzy dni ciemności. Błyskawice będą spadać na domy, ale nie będą gasić światła świec.

Ani wiatr, ani burza, ani trzęsienie ziemi nie zniszczą świec. Czerwone chmury będą płynąć po niebie. Niebo będzie pękać i grzmoty wstrząsną ziemią. Oceany zaleją okoliczne brzegi, a cała ziemia stanie się cmentarzyskiem. Następnie rozpocznie się wielki głód. Cała roślinność zostanie zniszczona i umrą trzy czwarte ludzkości - mówiła w swoim świadectwie Marie-Julie Jahenny.

Po tych piekielnych wydarzeniach, według osób wierzących na Ziemię ponownie zejdzie Jezus Chrystus i zapanuje nowy porządek świata bez wszelkich kataklizmów. 

Takie wizje apokalipsy miały także polska mistyczka Katarzyna Szymon oraz  bł. Anna Maria Taigi.

Zobacz też: Krzysztof Jackowski w ubiegłym roku przewidział katastrofę na Odrze. W jego wizji pojawiło się "duże skażenie wody"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Koniec świata | apokalipsa | Przepowiednia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama