Ksiądz założył perukę i pokazał, jak w szkole uczniowie ściągają na sprawdzianach

Ksiądz Dairusz Kamiński na swoim profilu na TikToku często publikuje żartobliwe treści dotyczące katechezy, które wywołują lawinę pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Tym razem również nie zawiódł użytkowników i opublikował film, który stał się hitem. Ksiądz założył perukę i pokazał, jak uczniowie zachowują się na sprawdzianach w szkołach.

Ksiądz założył perukę i pokazał jak uczniowie ściągają na sprawdzianach
Ksiądz założył perukę i pokazał jak uczniowie ściągają na sprawdzianach TikTok/ @montenegrus123RF/PICSEL

Kim jest Ksiądz z TikToka?

Ksiądz Dariusz Kamiński prężnie rozwija swoje konto na TikToku dzięki żartobliwym filmom dotyczącym parafii, lekcji katechezy, spotkań koła Gospodyń Wiejskich, czy też ogólnych wydarzeń, jak np. mecze. Opisuje siebie jako Księdza Rzymskokatolickiego, który z radością i dystansem tworzy swoje treści w mediach społecznościowych. Jego profil obserwuje ponad 220 tysięcy użytkowników, a łącznie zebrał już 4,8 milionów polubień. Jeden z ostatnich filmów katolickiego influencera stał się hitem w internecie, a obejrzało go ponad 85 tysięcy osób. Założył na nim perukę.

Ksiądz w peruce pokazuje, jak uczniowie ściągają na sprawdzianach

Ksiądz postanowił w zabawny sposób pokazać, jak uczniowie ściągają podczas sprawdzianów na lekcjach w szkołach. Katolicki influencer wczuł się w role młodzieży i udawał, że pisze klasówkę. Dla lepszego efektu przebrał się nawet w dres i w trakcie filmu zmieniał peruki. Podczas sprawdzianu uczniowie podpowiadają sobie za pomocą udawanego głosu ptaków. Miał to być szyfr, którego nauczyciele nie są w stanie rozpracować.

Internauci pokochali film katolickiego influencera

Wielu użytkowników TikToka postanowiło odpowiedzieć na film księdza i podzielić się swoimi odczuciami. Większość obserwatorów zrozumiała żart i trafił w ich gusta. Oto niektóre z wypowiedzi internautów:

Żeby moja klasa była taka zgrana
skomentowała jedna z internautek
Uwielbiam księdza poczucie humoru
skomentował internauta
Popłakałam się ze śmiechu. Super
komentuje internautka
Przynoszą słodycze i papierosy. Ukraińcy opłakują swoich zmarłychAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas