Reklama

Reklama

Księga kobiecych sylwetek

Zapomnij o rozmiarach! Odkryj swoją sylwetkę i zmień swój wygląd, ponieważ ważne są nie rozmiary, ale kształt sylwetki!

W naszej pierwszej książce, Jak się nie ubierać, skupiłyśmy się na niedoskonałościach fizycznych, które - jak stwierdziłyśmy - najbardziej unieszczęśliwiają kobiety. Doradzałyśmy, w bardzo prosty sposób, jak eksponować to, co w swoim ciele kochacie, i jak kamuflować to, czego w nim nienawidzicie.

Reklama

I tak oto, zupełnie niechcący, wywołałyśmy małą rewolucję. Okazało się bowiem, że wystarczy poświęcić odrobinę uwagi niektórym "wybrakowanym" obszarom, by zmobilizować kobiety do walki o samoakceptację - za pomocą ciuchów. Uderzyłyśmy w czułe miejsce i w zasadzie mogłyśmy w tym momencie osiąść na laurach, w błogim przekonaniu, że ta garść zdroworozsądkowych wskazówek wystarczy i już będziecie potrafiły pięknie pokazać swój biust albo zatuszować oponkę na brzuchu.

Wy jednak uparcie zgłaszałyście nowe źródła frustracji i pytałyście nas, co robić, gdy naprawienie jednego mankamentu sylwetki jakimś dziwacznym sposobem zdaje się wyolbrzymiać inny. To właśnie stanowiło dla nas bodziec, by dalej twórczo rozwijać naszą metodę - i w końcu zrodziła nam się z tego całkiem nowatorska koncepcja ubierania kobiet.

Księga kobiecych sylwetek to podsumowanie tych długich trzynastu lat, podczas których oceniałyśmy i ubierałyśmy przedstawicielki najrozmaitszych typów fizycznych, rozmiarów i grup wiekowych, by dojść ostatecznie do całkiem prostej konstatacji, że sylwetka ma największy wpływ na to, jak się ubierasz. Każda z was znajdzie tu rady, dzięki którym będzie mogła rozpoznać swoją sylwetkę i wreszcie nauczyć się dobrze ubierać.

Dowiedz się więcej na temat: księga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje