Reklama

Reklama

Księżna Kate doznała przemocy w liceum. Rówieśnicy ją gnębili!

Księżna Kate to jedna z najbardziej lubianych arystokratek. Żona księcia Williama zachwyca nie tylko urokiem osobistym, lecz również nienaganną sylwetką i gustem. Fani rodziny królewskiej kochają ją za skromność, takt i kulturę. Jak się okazuje, Kate nie zawsze spotykała się z życzliwym traktowaniem. Przyjaciółka przyszłej królowej zdradziła, że w czasach liceum księżna była ofiarą bullyingu. Przeżyła piekło.

Książe Kate jako nastolatka przeszła piekło. Mało kto o tym wie

Jak się okazuje, Księżna Kate nie wspomina dobrze czasów szkolnych. Przez rówieśników, którzy gnębili ją na każdym kroku, musiała bowiem zmienić liceum.

Koleżanki znęcały się nad Kate Middleton zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Żona księcia Williana nie mogła tego zmieść. Nie wiedziała, czym podpadła rówieśnikom i czemu stała się obiektem kpin. Przyjaciółka Kate z czasów szkolnych zdradziła, z czym musiała zmierzyć się przyszła królowa Wielkiej Brytanii jako nastolatka. Wspomnienia szokują.

Rodzice Kate Middleton chcieli zapewnić jej jak najlepszą przyszłość. To właśnie dlatego  dbali o jej edukację. Na początku Kate uczęszczała do prestiżowego liceum Downe House. To właśnie tam doświadczyła przemocy.

Reklama

Wyznanie przyjaciółki Kate Middleton szokuje. Oto co przeżyła księżna

Księżna Kate niee umiała odnaleźć się wśród rówieśników.  Chociaż trudno w to uwierzyć, jako nastolatka była postrzegana jako chłopczyca. Być może to wzbudzało niechęć jej koleżanek.

Przyjaciółka Jessica Hay, która księżna poznała, gdy zmieniła szkołę,  postanowiła opowiedzieć, co przeżyła Middleton zanim znalazła się na książęcym dworze.

Sytuacja była na tyle poważna, że księżna Kate musiała zmienić szkołę. Na szczęście w liceum,  do którego uczęszczała później, nie doznała już żadnej przykrości. Middleton szybko zintegrowała  się z nowymi znajomymi. Dziś, mając w pamięci wydarzenia z przeszłości, chętnie bierze udział w akcjach, która mają na celu zwalczać przemoc wśród nastolatków. 


***

Przeczytaj również: 

Najgorsze fryzury dla pań po 50-tce. Bezlitośnie postarzają

Kulinarne sposoby na walkę z przeziębieniami i wzmocnienie odporności

Wiktoria Gąsiewska w bardzo skąpym stroju. "Ruch biustu bezcenny"!

Zobacz również:  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy