Księżna Kate doznała przemocy w liceum. Rówieśnicy ją gnębili!

Księżna Kate to jedna z najbardziej lubianych arystokratek. Żona księcia Williama zachwyca nie tylko urokiem osobistym, lecz również nienaganną sylwetką i gustem. Fani rodziny królewskiej kochają ją za skromność, takt i kulturę. Jak się okazuje, Kate nie zawsze spotykała się z życzliwym traktowaniem. Przyjaciółka przyszłej królowej zdradziła, że w czasach liceum księżna była ofiarą bullyingu. Przeżyła piekło.

Księżna Kate nie wspomina najlepiej czasów liceum. Z powodu prześladowania musiała zmienić szkołę
Księżna Kate nie wspomina najlepiej czasów liceum. Z powodu prześladowania musiała zmienić szkołęMax Mumby/IndigoGetty Images

Książe Kate jako nastolatka przeszła piekło. Mało kto o tym wie

Jak się okazuje, Księżna Kate nie wspomina dobrze czasów szkolnych. Przez rówieśników, którzy gnębili ją na każdym kroku, musiała bowiem zmienić liceum.

Koleżanki znęcały się nad Kate Middleton zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Żona księcia Williana nie mogła tego zmieść. Nie wiedziała, czym podpadła rówieśnikom i czemu stała się obiektem kpin. Przyjaciółka Kate z czasów szkolnych zdradziła, z czym musiała zmierzyć się przyszła królowa Wielkiej Brytanii jako nastolatka. Wspomnienia szokują.

Rodzice Kate Middleton chcieli zapewnić jej jak najlepszą przyszłość. To właśnie dlatego  dbali o jej edukację. Na początku Kate uczęszczała do prestiżowego liceum Downe House. To właśnie tam doświadczyła przemocy.

Księżna Kate w przeszłości była ofiarą przemocy. Rówieśnicy zgotowali jej piekło!
Księżna Kate w przeszłości była ofiarą przemocy. Rówieśnicy zgotowali jej piekło! Chris JacksonGetty Images

Wyznanie przyjaciółki Kate Middleton szokuje. Oto co przeżyła księżna

Księżna Kate niee umiała odnaleźć się wśród rówieśników.  Chociaż trudno w to uwierzyć, jako nastolatka była postrzegana jako chłopczyca. Być może to wzbudzało niechęć jej koleżanek.

Przyjaciółka Jessica Hay, która księżna poznała, gdy zmieniła szkołę,  postanowiła opowiedzieć, co przeżyła Middleton zanim znalazła się na książęcym dworze.

Rozrzucały jej książki, wypychały na koniec kolejki w stołówce i żadna nie chciała z nią jeść przy jednym stole
wyjawiła w rozmowie z Daily Mail Jessica Hay.

Sytuacja była na tyle poważna, że księżna Kate musiała zmienić szkołę. Na szczęście w liceum,  do którego uczęszczała później, nie doznała już żadnej przykrości. Middleton szybko zintegrowała  się z nowymi znajomymi. Dziś, mając w pamięci wydarzenia z przeszłości, chętnie bierze udział w akcjach, która mają na celu zwalczać przemoc wśród nastolatków.

Dziś Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych arystokratek na świecie! Jej styl inspiruje kobiety
Dziś Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych arystokratek na świecie! Jej styl inspiruje kobiety Clive BrunskillGetty Images


***

Przeczytaj również: 

Zobacz również:  

Jajka po rosyjsku – jak je zrobić?Interia Kulinaria
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas