Reklama

Reklama

Kultowe poradniki o związkach powracają w nowym wydaniu

26 kwietnia 2017 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazały się poradniki „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” oraz „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” autorstwa Sherry Argov. To napisane z humorem książki, które w nietuzinkowy sposób odkrywają tajemnice damsko-męskich relacji.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Reklama

Niech nikomu się nie wydaje, że "zołza" to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba, a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.

Poznaj 100 zasad atrakcyjności i dowiedz się, czego pragną mężczyźni i jak powinnaś traktować samą siebie, by być szczęśliwą w związku:

- Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym, jak widzi cię mężczyzna;

- Stawianie warunków lub ich brak świadczy o twoich możliwościach. Niemal natychmiast przedstawiasz się albo jako popychadło, albo superbabka;
      
- Jeśli mu powiesz, że nie zamierzasz zbytnio się angażować, on zrobi wszystko, żebyś zmieniła zdanie;

- Im bardziej będziesz od niego niezależna, tym bardziej będzie tobą zainteresowany.

"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" to swoista biblia współczesnej kobiety, ale także świetny sposób na relaks. Napisany z humorem poradnik, w nietuzinkowy sposób odkrywa tajemnice damsko-męskich relacji. Ta książka podpowie ci, jak budować związki na swoich zasadach, a przede wszystkim udowodni, że bycie zołzą ma przyszłość!

Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy

Jesteś singielką? Masz dość rodzinki, która wciąż pyta, kiedy się ustatkujesz? Może jesteś świeżo po rozstaniu? Albo masz już męża, ale chcesz, by oszalał na twoim punkcie? Witaj w świecie szczęśliwych i trwałych związków. Ta książka powie ci, jak sprawić, by on nie mógł bez ciebie żyć! Sherry Argov dosadnie i z humorem podpowiada, jak zdobyć miłość i szacunek, na które zasługujesz. Bez owijania w bawełnę udowadnia, że bycie zbyt miłą to niekoniecznie dobra strategia na rozkochanie w sobie faceta. On chce bowiem zołzy!

Swoje teorie autorka popiera autentycznymi rozmowami z mężczyznami, którzy bardzo szczegółowo opisują m.in.:

- Dlaczego mężczyźni testują kobiety? I czy robią to celowo?

- Czego mężczyźni skrycie się boją?

- Skąd kobieta może wiedzieć, czy mężczyzna naprawdę jest zakochany i myśli o "na zawsze"?

"Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" to poradnik dla każdej kobiety, której marzy się prawdziwa, głęboka relacja. Zadziorny i błyskotliwy, pokazuje, jak być szczęśliwą i pewną siebie ̶ bo przecież takie kobiety są najbardziej atrakcyjne!

O autorce

Sherry Argov to autorka bestsellerowych poradników o związkach. Swoje teksty publikowała w ponad 50 znanych magazynach, włączając "Cosmopolitan", "Elle", "Glamour", "Esquire" czy "People". Jej książki zostały wydane w ponad 30 językach na całym świecie. Doczekała się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej. Jej książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" została okrzyknięta jednym z najlepszych poradników o związkach.


 


 materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje