Reklama

Łatwy test na inteligencję, który dzieci rozwiązują w 5 sekund

Istnieją różne rodzaje testów na inteligencję, a każdy z nich posiada indywidualne i unikalne cechy. W testach możemy znaleźć wszelakie zadania np. na logikę lub kreatywność. Średni wynik to 100 punktów z odchyleniem do 15 punktów. Oznacza to, że większość populacji mieści się w przedziale od 85 do 115 punktów. Oto jedno z naszych zadań na inteligencję.

Zagadka, którą dzieci rozwiązują w 5 sekund

Testy IQ nazywane są również testami na inteligencję i ich zadaniem jest zmierzenie ludzkich umiejętności. Bardzo często zadania te skupiają się na werbalnych i matematycznych zdolnościach, logice lub pamięci. Warto jednak mieć na uwadze, że nie obejmują wszystkich obszarów inteligencji. Dzisiaj przestawimy ci jedną z naszych łamigłówek, w której będziesz musiał wykazać się logicznym myśleniem. Na rozwiązanie zagadki masz tylko 10 sekund. Gotowy? Start! 

Poprawna odpowiedź

Jeśli udało ci się rozwiązać nasze zadanie, oznacza to, że jesteś bardzo inteligentną osobą, a twój iloraz inteligencji jest ponad normę. Jeśli jednak nie podołałeś naszemu wyzwaniu, to nic się nie stało. Być może jesteś zmęczony. Na rozwiązywanie testów wpływa wiele czynników, między innymi samopoczucie. Przesuń suwak w lewo, aby zobaczyć poprawną odpowiedź.

Reklama

Sprawdź nasze pozostałe łamigłówki:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test IQ | test na inteligencję
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy