Reklama

Trudny test na inteligencję, który przyprawi cię o ból głowy. Tylko 5% zna poprawną odpowiedź

Testy na inteligencję, czyli Intelligence Quotient są narzędziem służącym do pomiaru ilorazu inteligencji tzw. IQ. Testy dotyczą różnych aspektów intelektualnych, takich jak logiczne myślenie, zdolności werbalne, matematyczne umiejętności lub pamięć. Oto jeden z naszych testów IQ. Powodzenia!

Czy uda ci się rozwiązać test na inteligencję?

Testy na inteligencję mogą być używane w szkołach przez nauczycieli, w przedsiębiorstwach przez rekruterów lub do badań naukowych. Warto jednak mieć na uwadze, że ćwiczenia te nie mierzą wszystkich aspektów ludzkiej inteligencji, a na wyniki mogą wpływać różne czynniki, takie jak środowisko lub stres. Dzisiaj przedstawimy ci jeden z naszych testów IQ. Spójrz na poniższy obrazek i wybierz te kręgle, które łącznie dadzą ci wynik 100. Na wykonanie zadania masz tylko 10 sekund, więc nie marnuj cennego czasu. Gotowy? Start!

Zobacz również: Bardzo podchwytliwy test IQ. Ile było gęsi?

Reklama

Poprawna odpowiedź

Udało ci się rozwiązać naszą zagadkę? Oznacza to, że jesteś prawdziwym bystrzakiem. Jeśli jednak nie podołałeś naszemu wyzwaniu, to nic się nie stało. Być może jesteś po prostu zmęczony. Następnym razem będzie lepiej. Poniżej znajdziesz poprawne rozwiązanie testu na inteligencję. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test na inteligencję | test IQ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy