Reklama

Podchwytliwa łamigłówka, którą rozwiązują dzieci z podstawówki

Niektóre z zagadek dedykowane są dzieciom w szkołach podstawowych. Mają za zadanie rozwijać ich umiejętności logicznego myślenia i kreatywność. Jednakże mogą być nie lada wyzwaniem dla dorosłych. Oto jedno z takich ćwiczeń. Czy uda ci się je rozwiązać? Powodzenia!

Zagadka, która dorosłych doprowadza do obłędu

Najprostsze zagadki czasem mogą okazać się najtrudniejsze, nawet te na poziomie szkoły podstawowej. Jednak warto wykonywać je od czasu do czasu, aby pobudzić swój mózg do działania. Dzisiaj przedstawimy ci jedną z łamigłówek dla dzieci, która dla dorosłych może być kłopotliwa. Przeczytaj poniższe polecenie i postaraj się odpowiedzieć na pytanie. Podpowiedź: myśl kreatywnie. Na wykonanie zadania masz tylko 10 sekund, więc nie trać cennego czasu. Gotowy? Start! 

Prawidłowe rozwiązanie

Czy udało ci się odpowiedzieć na nasze podchwytliwe pytanie? Jeżeli nie, to się tym nie przejmuj. To na pozór prosta zagadka dla dzieci, która dorosłym osobom sprawia wiele problemów. Rozwiązując tego typu łamigłówki, musisz wykazać się kreatywnością i nieszablonowym myśleniem. Logika również może się przydać. Poniżej znajdziesz poprawne rozwiązanie zagadki. 

Reklama

Sprawdź się w naszych pozostałych łamigłówkach:

Podchwytliwy test IQ. Tylko osoby bardzo inteligentne znają rozwiązanie

Aż 95% osób podaje błędną odpowiedź. Bardzo trudny test IQ

Bardzo podchwytliwy test IQ. Ile było gęsi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test IQ | test na inteligencję
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy