Reklama

Reklama

Lekarz ujawnił prawdę o pocałunkach. Film zszokował internautów

Opublikowany w mediach społecznościowych film przeraził internautów. Pewien lekarz za pośrednictwem TikToka ujawnił, że zakochani są w stanie przekazać sobie wzajemnie nawet 80 milionów bakterii podczas jednego pocałunku. Co jeszcze powiedział lekarz w tym szokującym nagraniu?

Karan Raj na swoim TikToku publikuje filmy, które mają na celu edukować jego odbiorców. Postanowił powiedzieć, co się tak naprawdę dzieje podczas pocałunku. Lekarz stwierdził, że może on prowadzić do wymiany nawet 80 milionów bakterii.

W filmie możemy zobaczyć mikroskopijne zbliżenie bakterii, które znajdują się na naszych językach. Ponadto lekarz, pokazując, jak wygląda włosie szczoteczki po mikroskopem, przypomniał o konieczności częstej wymiany szczoteczki do zębów. Pokazał, co się z nią dzieje z biegiem czasu.

Oprócz tego lekarz pokazał zdjęcie kamieni nerkowych, które wyglądają jak setki potłuczonych odłamków szkła. Ponadto w filmie można zobaczyć, jak wygląda wesz na głowie. W ten sposób lekarz chciał przed nimi przestrzec internautów.

Reklama

Opublikowany przez lekarza film na TikToku został obejrzany ponad 400 tys. razy. Internauci nie kryli przerażenia.

Czytaj więcej:

Jan Królikowski bierze ślub. Szykuje się kolejna wielka uroczystość

Mąż Małgorzaty Opczowskiej przejął jej nazwisko!

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca w długiej czarnej sukni

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje