List, który przyszedł za późno

Zgrabnie skonstruowana debiutancka powieść kryminalna mieszkającej we Francji młodej Polki. Wraz z pasjonującą intrygą kryminalną powieść niesie przesłanie o roli przypadku i prawdziwej determinacji w życiu człowieka.

Powracający po dłuższym pobycie we Francji dziennikarz stwierdza na lotnisku, że jakiś mężczyzna zabrał pomyłkowo jego walizkę. Próby odzyskania własnego bagażu nie powiodły się, dlatego Tomasz Dybruk postanawia otworzyć walizkę nieznajomego. Tam znajduje list sprzed kilkunastu lat, napisany przez młodą kobietę.

Reklama

Wynika z niego, że kobietę i adresata połączyła jakaś tajemnicza i dramatyczna historia. Zaintrygowany udaje się pod podany na kopercie adres i tam dowiaduje się, że adresat listu nie żyje. Coraz dziwniejsze wydają się informacje, które udaje mu się uzyskać za pośrednictwem Naszej Klasy. Spotkanie z autorką listu przekonuje go, że trafił na ślad niesamowitej historii, która pomoże mu powrócić do zawodu dziennikarza. Nie spodziewa się jednak, że nowe tropy znowu poprowadzą go do Francji...
Aneta Modelska
List, który przyszedł za późno
Wydawnictwo Videograf II

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | kryminał

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje