Reklama

Luz. I tak nie będę idealna

"Tak dużo robię, a wciąż czuję, że nie jestem wystarczająco mądra, dobra, piękna". "Nie mam siły, a jednak coś w środku mówi mi, że powinnam, że muszę dawać z siebie więcej".

Brzmi frustrująco i... znajomo? Jeśli chcesz wreszcie poczuć ulgę, wyzwolić się od wewnętrznej presji, poznać sposoby na osiągnięcie zadowolenia z siebie, a także uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.

To książka o tym, jak (Z)BUDOWAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, BĘDĄC DOROSŁĄ KOBIETĄ. O tym, jak przejść ze strefy frustracji ("muszę", "powinnam") do strefy mocy ("chcę", "wybieram"), czyli jak odpuścić to, na co nie mamy wpływu, i zająć się tym, co możemy zmienić, o tym, jak samej sobie ofiarować to, czego potrzebujemy, jak przejąć odpowiedzialność za własne wybory. To wreszcie książka o tym, jak się rozstać ze strategiami małej dziewczynki skutecznymi w dzieciństwie, mającymi na celu zdobycie uwagi, akceptacji i pochwały, a komplikującymi życie dorosłej kobiety, i jak wypracować nowe, adekwatne do tu i teraz.

Reklama

Autorka, korzystając z własnych doświadczeń, a także z doświadczeń swoich klientek, przekonuje, że każda kobieta ma WSZYSTKO, co potrzebne, aby dokonać tej zmiany. Każda z nas może zmienić swoje życie na lepsze, odpuścić, zaakceptować siebie i dać sobie prawo do LUZU, który... daje siłę. Bo przecież "i tak nie będę idealna". Na szczęście.

"Książka Tatiany to nie tylko książka dobrego psychoterapeuty ale przede wszystkim kobiety, która rozumie, czym jest kryzys, która sama ustawia sobie priorytety i odrzuca niszczący perfekcjonizm. Mówi kobietom "wrzućcie na luz" bo dzięki temu, że sama to zrobiła, osiągnęła sukces. Sukces rozumiany jako fajne życie!" (Małgorzata Ohme)

"Warto pracować nad swoim rozwojem. I dzielne kobiety to robią. Często jednak podejmując trud samodoskonalenia zapominają o afirmacji siebie i efektów swoich starań. I tak, mimo wielkiego wysiłku, nie uzyskują spokoju, pogody ducha i szczęścia. Książka Tatiany Mindewicz-Puacz może być pomocna, nie tylko dla kobiet, do zmiany tego, co muszę w to co mogę i czego chcę." (Edward Orpik)

O autorce:

Tatiana Mindewicz-Puacz

Ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, mówczyni motywacyjna, trenerka. Prowadzi szkolenia i procesy rozwojowe dla biznesu, a także indywidualne sesje coachingowe oraz wykłady i warsztaty. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia dla psychoterapeutów w Instytucie Psychologii Zdrowia. Jest certyfikowanym coachem ICC (International Coaching Community) i psychoterapeutą (członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej).  Od wielu lat związana z mediami - jako ekspert i współprowadząca programy telewizyjne. Mentorka w programie "Projekt Lady", który zgromadził ponad dwumilionową widownię w stacji TVN.

"Luz. I tak nie będę idealna" Tatiana Mindewicz-Puacz. Wydawnictwo AGORA. Premiera: 5 lipca 2017.


 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książka | Tatiana Mindewicz-Puacz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy