Reklama

Reklama

​Ma 40 lat, urodziła ośmioro dzieci i wygląda jak modelka

Czterdziestoletnia Jocelyn Morris wygląda lepiej niż wtedy, gdy była dwudziestolatką. Uwierzycie, że ta kobieta urodziła aż ośmioro dzieci?

Jocelyn Morris znana jest internautom jako Vegan Boss Lady. Dziś chwali się szczupłą i wysportowaną sylwetką, a wszystko dzięki regularnym treningom i diecie wegańskiej, na którą przeszła trzy lata temu. O swojej przemianie i aktualnym stylu życia kobieta bardzo chętnie opowiada na instagramowym profilu oraz kanale na YouTube. Jaka jest historia Jocelyn?

Mieszkająca w Woodland Hills w stanie Utah Amerykanka została mamą w wieku 20 lat. Chwilę po pierwszym porodzie ważyła 75 kilogramów i bardzo chciała pozbyć się ciążowych kilogramów. Sięgnęła po odchudzające pigułki, które szybko dały rezultat.

Reklama

Jocelyn doszła do wagi 57 kilogramów, jednak szybko zdała sobie sprawę, że uzależniła się od pigułek. Przyjmowała je nadal, chcąc zachować sylwetkę, jednak dokuczały jej coraz mocniejsze bóle głowy i poczucie roztrzęsienia. Gdy w 2006 roku przestała miesiączkować, trafiła do lekarza.

"Ma pani takie wyniki badania krwi, jak osoba, która głoduje" - usłyszała w gabinecie lekarskim. Jocelyn była już wówczas mamą sześciorga dzieci, ale chciała mieć jeszcze większą rodzinę. Problemy z owulacją i niemożność zajścia w ciążę sprawiły, że kobieta zdecydowała się przejść na zrównoważoną dietę. Jadła wszystko: mięso, nabiał, owoce i warzywa, również żywność wysoko przetworzoną, co, jak sama dziś przyznaje, nie było najmądrzejsze.

Racjonalne odżywanie pozwoliło Jocelyn zajść w kolejną ciążę, jednak kobieta cały czas nie czuła się dobrze w swoim ciele - była zmęczona, rozbita, pozbawiona energii. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy przeszła na dietę wegańską, najpierw ostrożnie, na czas próby, potem na stałe. Teraz czuje się zdrowa, sprawna i pełna energii.

Trzy tygodnie temu Jocelyn i jej mąż zostali rodzicami po raz ósmy. "Supermodelka" - tak Jocelyn nazywają matki w przedszkolu, do którego odprowadza dzieci. Wszystkie są pełne podziwu dla wyglądu Jocelyn i tempa, w jakim wraca ona do formy po urodzeniu ósmego dziecka.

A wy? Robi na was wrażenie figura czterdziestolatki?


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje