Reklama

Ma problemy przez urodę. Jest tak atrakcyjna, że nie może znaleźć przyjaciółek

Ariana, jedna z użytkowniczek TikToka, podzieliła się z obserwatorami trapiącą ją od dłuższego czasu myślą. Kobieta przekazała, iż przez swoją atrakcyjność nie może znaleźć prawdziwej damskiej przyjaźni. Część internautów jest tym stwierdzeniem oburzona.

Niektórzy mają przyjaciół przez całe życie. Znają się i kochają od piaskownicy, dzieląc ze sobą wszelkie radości i smutki. Inni mają problem ze znalezieniem prawdziwej przyjaźni. Z czego może to wynikać? Jak twierdzi jedna z użytkowniczek platformy TikTok, nie pomaga jej atrakcyjność. Kobieta uważa, że wygląd utrudnia jej odnalezienie szczerej relacji.

Atrakcyjność to problem? Tiktokerka żali się na brak koleżanek

"To jest ciemna strona, o której nikt nic nie mówi. Podzielę się tym na swoim przykładzie. W moim życiu nie ma wielu kobiet. To jest coś, z czym bardzo długo walczyłam. Tak naprawdę nigdy nie rozumiałam, z czego taki stan rzeczy wynika" - stwierdziła Ariana, jedna z użytkowniczek popularnej aplikacji TikTok.

Reklama

Kobieta twierdzi, że jest zbyt ładna, by móc odnaleźć dobre koleżanki. Dodatkowo podkreśla, że ma uprzedzenia do ludzi, którzy w znajomości widzieli jedynie pewne korzyści. W niektórych przypadkach miała wyraźnie widzieć, że koleżanki zazdrościły jej wielu rzeczy, w tym także urody.

Tzw. przywilej atrakcyjności jest dla kobiety sporym utrapieniem. Opowiadając o swojej sytuacji przyznała, że jest jej niezwykle przykro, bo bardzo zależy jej, by mieć w swoim otoczeniu więcej szczerze oddanych, damskich przyjaciółek.

Jest tak ładna, że nie może znaleźć przyjaciółek. Internauci oburzeni

Opinia Ariany wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Opinie internautów są mocno podzielone. Część z nich jest jednak oburzona stwierdzeniem kobiety, podkreślając, że fakt, iż tiktokerka nie może znaleźć przyjaciół jest jej zwyczajnym wymysłem.

Dodatkowo użytkownicy stwierdzili, że uroda nie ma w tym obszarze nic do rzeczy, a jeśli kobieta chce mieć prawdziwe koleżanki, musi przekonać do siebie nowo poznane osoby swoim charakterem.

Nie zabrakło jednak takich głosów, które poparły prezentowaną przez Arianę opinię. Niektórzy wyznali w komentarzach, że spotkali się z identycznym problemem w momencie próby zawarcia nowej znajomości.

Zobacz także:

Co nas czeka w kinach w 2022 roku?
"Farma" to nowy hit Polsatu! Oto co zobaczymy w reality show
Skandal z dostawcą prądu. "Ubierzcie sweter i róbcie pajacyki"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: atrakcyjność
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy