Reklama

Reklama

Meek, Oh Why? na żywo w Klubie Studio i Interii

12 czerwca do Klubu Studio powróci Meek, Oh Why? wraz ze swoim najnowszym albumem "Zachód". Będzie to drugi z serii koncertów online, realizowanych w klubie Studio w ramach projektu #studiowsieci.

Koncert będzie można zobaczyć także tutaj:

I tutaj:


Podczas piątkowych koncertów, nadawanych live prosto z Klubu Studio,  posłuchamy gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i artystów, o których usłyszeć już wypada. Oprawę koncertów będzie stanowić profesjonalne światło sceniczne. Dzięki temu będzie można się poczuć, jak na koncercie w Klubie Studio. Dźwięk również będzie profesjonalnie realizowany, tak, jak to odbywa się na koncercie na żywo. 

- Oczywiście, że wszyscy: artyści, publiczność, organizatorzy, ekipy techniczne, wolelibyśmy spotkać się osobiście - mówi Małgorzata Frankowska, dyrektor programowy Klubu Studio. - Praca przy koncertach i wydarzeniach kulturalnych, uczestniczenie w nich na żywo - to doświadczenia z serii tych, które mają unikatową i nieodtwarzalną w żadnych innych warunkach energię. Ale aktualny czas dyktuje swoje warunki, a my postanowiliśmy podjąć się wyzwania i przenieść tę atmosferę do świata wirtualnego.

Posłuchaj utworu "Nów" Meek, Oh Why?

Reklama

Koncerty to jednak nie wszystko. Klub Studio przygotował bogaty program wydarzeń, które na pewno spodobają się fanom.

Jednym z nich jest Studio Kabaretu LIVE prowadzone przez Adama Grzankę i Michała Pałubskiego, kttóre będzie będzie można obejrzeć na żywo w środowe wieczory. "Z dystansem, z zachowaniem zalecanej odległości, z gośćmi w innych postaciach, niż zwykle. Będziemy komentować rzeczywistość i jej wszelkie płaszczyzny, licząc na to, że publiczność aktywnie włączy się do tych spotkań. A jak ktoś marzy o zostaniu profesjonalnym komentatorem czy aktorem, to niech przygotuje się do warsztatów i zadawania pytań". 

Jeśli chcecie poznać inne oblicze ulubionych muzyków, zapraszamy na Rozmowy z Garderoby, czyli cykl wywiadów "innych niz zwykle". Będzie można zobaczyć zespoły i muzyków, których wystąpili już na scenie Klubu, ale tym razem w zupełnie innej sytuacji.

- Branża koncertowa, i wszystkie osoby z nią związane, szczególnie mocno odczuła kwarantannę i restrykcje związane z zakazem działalności. Szczególnie dlatego, że jest to praca, która zawsze jest swego rodzaju powołaniem, w którą wkłada się bardzo dużo serca. Chcemy już poczuć energię tworzenia i organizowania. Chcemy zaprosić do naszego świata widzów. Cały pomysł #studiowsieci zakłada zbudowanie kilku studiów w Klubie Studio. W przestrzeniach, do których publiczność nie zawsze ma dostęp, a najczęściej właśnie tego dostępu nie ma. 

- Jestem przekonana o tym, że jest to krok potrzebny absolutnie nam wszystkim - mówi Małgorzata Frankowska. - W momencie, w którym padła decyzja - no dobrze, zróbmy to - pojawił się entuzjazm i ogromna chęć działania. Tego dziś bardzo potrzebujemy. Nie tylko publiczność Klubu Studio, która nas od samego początku w tym trudnym czasie bardzo wspiera, ale też artyści i ich ekipy techniczne, nasze ekipy techniczne, osoby od promocji, wszyscy pracownicy. To przywraca w jakimś stopniu poczucie sensu i normalności. 

Drugi koncert z cyklu odbędzie się już dziś o 20:00 - zapraszamy na transmisję, którą można będzie zobaczyć w portalu INTERIA.PL. 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Klubu Studio.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje