Reklama

Miłosne początki znanych par

O tym, że ponad wszystko kochamy nietypowe historie miłosne może świadczyć niesłabnąca popularność takich filmów jak „Titanic” (1997), „Notting Hill” (1999) czy „Pamiętnik” (2004). Ronimy łzy przy „Przeminęło z wiatrem” (choć od premiery ekranizacji minęło niemal 80 lat), a kultowy taniec Jennifer Grey i Patricka Swayze doczekał się ponad 260 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Słowem - sercowe rozterki, "motyle w brzuchu" bohaterów i długie pocałunki to miód na nasze skołatane nerwy i przepracowane głowy. Tym bardziej, gdy mowa o parach znanych z pierwszych stron gazet - często z zasobnym portfelem i nieprzeciętną urodą w gratisie. Wśród nich są takie, które mogą pochwalić się nie tylko niezłym stażem, ale także baśniowymi początkami znajomości. Na przekór zwyczajom panującym w show-biznesie.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą od 15 lat. Nie wszyscy jednak wiedzą, że płomienny romans połączył ich już na początku lat 80-tych. Jak to możliwe? Restauratorka (a wówczas studentka Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie) i młody lekarz spotkali się w Warszawie, na prywatce u Andrzeja Szpilmana.

Reklama

Kozerawski wypatrzył Magdę w tłumie, objął ją i zaprosił ją do tańca. Zauroczenie było tak silne, że para na trzy miesiące odcięła się od wszystkich i zamieszkała w małym mieszkanku. Gessler wiedziała jednak, że Waldemar jedynie odkłada w czasie, zaplanowany dużo wcześniej, wyjazd do Kanady (gdzie mieszka zresztą do dziś). Postanowiła przerwać sielankę i wrócić na studia.

Dawnego ukochanego zobaczyła ponownie 20 lat później, na zjeździe absolwentów organizowanym w restauracji "U Fukiera". Lekarz wręczył Magdzie bukiet róż i powiedział: "Już nie uciekniesz mi drugi raz". Od tej pory Gessler i Kozerawski są zgodną parą, która spędza czas w Kanadzie lub Łomiankach pod Warszawą.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

O Ewie Bilan-Stoch zrobiło się głośno, kiedy w imieniu męża odebrała nagrodę dla sportowca roku 83. Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Piękna blondynka zaprezentowała się bowiem w kreacji inspirowanej tradycyjnym strojem góralskim i wygłosiła bardzo udane przemówienie. Dziennikarzom, którzy masowo próbowali do niej dotrzeć tuż po gali, tłumaczyła kulturalnie, że od show-biznesu i branżowych imprez bardziej ceni prywatność i czas spędzony z ukochanym.

Jak Kamil Stoch poznał swoją drugą połówkę? Choć mijał Ewę na korytarzach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, pierwszy raz miał okazję z nią porozmawiać podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy w 2006 roku (Bilan robiła zdjęcia skoczkom - zajmuje się tym zresztą do dziś).

"Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i... to mnie kompletnie zauroczyło. Spodobał mi się. Intuicyjnie poczułam, że to bardzo dobry, wrażliwy człowiek." - wspomina Bilan-Stoch. Para wymieniła się numerami telefonów i szybko doszło do pierwszych randek. Ewa studiowała wtedy w Krakowie, Kamil przygotowywał się do matury i zawodów w Zakopanem, jednak w ich przypadku odległość i napięte grafiki nie były żadną przeszkodą. Po czterech latach skoczek i jego piękna ukochana wzięli ślub w małym kościółku na Bachledówce.


David i Victoria Beckhamowie

David i Victoria Beckhamowie wzięli ślub prawie 20 lat temu (w 1999 roku). Wieść gminna niesie, że Victoria zwróciła uwagę na swojego przyszłego męża, przeglądając album z naklejkami piłkarskimi. On kojarzył ją z teledysków, będącego wówczas u szczytu popularności, Spice Girls. Podobno jeszcze przed pierwszym spotkaniem wiedział, że oświadczy się "Posh Spice".

Para poznała się po meczu w Londynie, a David z rozrzewnieniem wspomina maleńką plamkę (piega), którą dostrzegł na szczycie mostka przyszłej ukochanej. Z wrażenia nie wziął numeru telefonu Victorii, ale piosenkarka pojawiła się na kolejnym meczu. Dwudziestolatkowie (gdy się poznali mieli odpowiednio 21 i 22 lata) pierwszą randkę spędzili na... przystanku autobusowym. Dziś tłumaczą, że nie chcieli ściągać na siebie uwagi mediów.

Potem sprawy potoczyły się bardzo szybko, a zakochanym nie przeszkodziła nawet trasa koncertowa Spice Girls po Stanach Zjednoczonych. Dwa lata po pierwszym spotkaniu wzięli ślub w iście królewskiej oprawie. Doczekali się trzech synów, córki i... licznych wspólnych kampanii reklamowych.

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Mila Kunis i Ashton Kutcher strzegą swojej prywatności jak oka w głowie. Dopiero dwa lata po ślubie (który wzięli w tajemnicy) pojawili się po raz pierwszy publicznie jako para. Aktorzy mają dwójkę dzieci: córkę Wyatt Isabelle i syna Dimitri Portwooda. Dziś tworzą przykładną, kochającą się rodzinę. Jednak początki ich związku nie należały do najłatwiejszych.

Wypadałoby zacząć od tego, że po raz pierwszy Kunis i Kutcher spotkali się lata temu, na planie serialu "Różowe lata 70.". 20-letni wówczas Ashton wcielał się w postać niezbyt rozgarniętego Michaela, a pięć lat młodsza Mila grała zabawną Jackie. Urocza 15-latka swój pierwszy w życiu pocałunek zaliczyła podobno właśnie przed kamerą, a do tego z Kutcherem!

W 2003 roku Ashton zaczął spotykać się w 16 lat starszą Demi Moore, z którą dwa lata później stanął na ślubnym kobiercu. Medialny związek rozpadł się po 8 latach, a jako przyczynę podawano romans aktora. Ostatecznie, do rozwodu doszło dopiero w listopadzie 2013 roku. Wtedy Kutcher był już w ponad rocznym związku z Kunis.

Para intymne randki i czas spędzany z dziećmi przedkłada nawet nad oscarową galę. W tym roku zamiast czerwonego dywanu wybrali wizytę u przyjaciół.

Edyta i Cezary Pazurowie

Kiedy Cezary Pazura zaczął spotykać się z młodszą o 26 lat Edytą Zając, nikt nie wróżył im świetlanej przyszłości. Zauroczenie aktora zrzucano na karb kryzysu wieku średniego, jego wybrance zarzucano zaś interesowność. Tymczasem od ślubu pary (która spodziewa się właśnie trzeciego potomka) wkrótce minie 9 lat.

Ich znajomość rozpoczęła się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Cezary planował podróż samolotem, lecz przestraszył się opóźnień ze względu na mgłę. Ostatecznie wylądował w wagonie restauracyjnym, gdzie siedziała 19-letnia blondynka. Aktor natychmiast zwrócił uwagę na przyszłą żonę, tymczasem ona udawała, że Pazury wcale nie rozpoznaje. W końcu mężczyzna zdobył się na odwagę i zagadał. Podobno poprosił Edytę, by... wzięła od niego autograf.

Zając dała Cezaremu numer telefonu, ale na pierwsze spotkanie umówiła się z nim dopiero po upływie pół roku. Przez ten czas Pazura dzielnie walczył o jej względy. Umówili się przy kasie numer 1 na Dworcu Centralnym i od tej pory są właściwie nierozłączni. Ślub wzięli 1 maja 2009 roku - Edyta była już wtedy w ciąży z córką Amelią. Syn Antoni przyszedł na świat 4 lata później.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch | Magda Gessler | Mila Kunis | Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy