Reklama

Reklama

Miłosne początki znanych par

O tym, że ponad wszystko kochamy nietypowe historie miłosne może świadczyć niesłabnąca popularność takich filmów jak „Titanic” (1997), „Notting Hill” (1999) czy „Pamiętnik” (2004). Ronimy łzy przy „Przeminęło z wiatrem” (choć od premiery ekranizacji minęło niemal 80 lat), a kultowy taniec Jennifer Grey i Patricka Swayze doczekał się ponad 260 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Słowem - sercowe rozterki, "motyle w brzuchu" bohaterów i długie pocałunki to miód na nasze skołatane nerwy i przepracowane głowy. Tym bardziej, gdy mowa o parach znanych z pierwszych stron gazet - często z zasobnym portfelem i nieprzeciętną urodą w gratisie. Wśród nich są takie, które mogą pochwalić się nie tylko niezłym stażem, ale także baśniowymi początkami znajomości. Na przekór zwyczajom panującym w show-biznesie.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Reklama

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą od 15 lat. Nie wszyscy jednak wiedzą, że płomienny romans połączył ich już na początku lat 80-tych. Jak to możliwe? Restauratorka (a wówczas studentka Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie) i młody lekarz spotkali się w Warszawie, na prywatce u Andrzeja Szpilmana.

Kozerawski wypatrzył Magdę w tłumie, objął ją i zaprosił ją do tańca. Zauroczenie było tak silne, że para na trzy miesiące odcięła się od wszystkich i zamieszkała w małym mieszkanku. Gessler wiedziała jednak, że Waldemar jedynie odkłada w czasie, zaplanowany dużo wcześniej, wyjazd do Kanady (gdzie mieszka zresztą do dziś). Postanowiła przerwać sielankę i wrócić na studia.

Dawnego ukochanego zobaczyła ponownie 20 lat później, na zjeździe absolwentów organizowanym w restauracji "U Fukiera". Lekarz wręczył Magdzie bukiet róż i powiedział: "Już nie uciekniesz mi drugi raz". Od tej pory Gessler i Kozerawski są zgodną parą, która spędza czas w Kanadzie lub Łomiankach pod Warszawą.

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch | Beckham David | Magda Gessler | Mila Kunis | Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje