Modelka podzieliła się śmiałym wyznaniem
Mówi o sobie, że jest zwykłą nauczycielką jogi z sąsiedztwa. Tymczasem ma rzeszę fanów na Instagramie i tłum wielbicieli. Modelka Amber Sweetheart, podzieliła się w mediach bardzo śmiałym wyznaniem.

"Myślę waginą" - przyznaje śmiało Amber. By powstrzymać swoje popędy na wodzy, kobieta postanowiła, że przed randkami będzie się masturbować.
Masturbuję się przed randkami, żeby nie poddawać się moim popędom seksualnym
Sweetheart uważa, że przez swoje nadmiernie rozbudzone seksualne pragnienia, trudno jest jej zbudować w związku romantyczną relację.
"Królowa seksu" - jak sama mówi o sobie, uważa, że ta sztuczka pozwoli jej odłożyć na bok pożądanie, dzięki czemu będzie mogła skupić się na poznawaniu potencjalnego partnera.

W wywiadzie dla Jam Press oznajmiła, że teraz jest jej łatwiej skupić się na zaletach i wadach mężczyzny, z którym się umawia: "Jestem w stanie zobaczyć, jaki jest facet i czy potrafimy nawiązać dobrą relację, bez fizycznego kontaktu".
Modelka jest przekonana, że dzięki masturbacji i zapewnieniu sobie orgazmu przed randką, może kontrolować własny popęd.
Amber nie wspomina dobrze swoich poprzednik związków. Uważa, że fizyczna zgodność nie wystarczy, żeby mieć udane życie.

Być może dzięki swojemu pomysłowi, uda się jej poznać kogoś, z kim stworzy prawdziwie romantyczną więź.
***
Zobacz również: