Reklama

Reklama

​Najsłodsze psy na świecie są na Instagramie!

Słodkie psy, zabawne sytuacje, piękne okoliczności przyrody i pomysłowi właściciele kochający fotografować swoje zwierzaki to połączenie idealne, które musi zaowocować popularnością czworonoga w internecie. Przejrzałyśmy więc Instagram i znalazłyśmy kilka psich profili, które skradły nasze serca. Patrzcie na te słodziaki i próbujcie się nie rozpłynąć!

Boo

Nazywany "najsłodszym psem na świecie" Boo to dwunastoletni szpic miniaturowy (pomeranian). Jest jednym z pierwszych psów, któremu internet przyniósł międzynarodową sławę. Właściciel psa założył jego profil w 2009 roku, gdy serwisy społecznościowe dopiero nabierały popularności. Dziś ukochany przez internautów Boo ma ponad 16 milionów obserwatorów na Facebooku i ponad 500 tysięcy na Instagramie.

Marley

Trzyletni Marley to dalmatyńczyk, który razem ze swoją właścicielką mieszka w Niemczech. Marley to nie tylko uroczy pies, ale także dzielny model, który cierpliwie pozuje do pomysłowych fotografii. Powiedzmy to głośno: dystyngowany Marley bardzo nam się podoba!

Reklama

Tuna

Tuna to po polsku tuńczyk. To jednak nie koniec humorystycznych akcentów w życiu tego psa. Tuna to jedyny w swoim rodzaju miks jamnika z rasą chihuahua. Pies został uratowany jako małe szczenię, ma też wadę zgryzu i charakterystyczne, wystające górne zęby. Trzeba to przyznać - jest niepowtarzalny i na swój sposób uroczy. Ma 1,9 miliona obserwatorów na Instagramie i własny hashtag #tunameltsmyheart (#tunczyktopimojeserce).


Trotter

Trotter to budog francuski - uroczy i bardzo cierpliwy. Jego właścicielka, artystka Sonya Yu, uwielbia przebierać Trottera w pomysłowe stroje. Trotter znosi te przebieranki z godnością, a prawie 200 tysięcy obserwujących uwielbia jego profil.

Dean

Dean jest bassetem, ma 4 lata i mieszka ze swoimi właścicielami w Toronto. Jak na basseta przystało, ma długie uszy, wiszącą skórę i porusza się z właściwą gracją i urokiem. Chętnie kąpie się w jeziorze (Toronto leży nad jeziorem Ontario), lubi się bawić, dzielnie pozuje do zdjęć i jest uroczo nieporadny. Ma ponad 230 tysięcy obserwujących, a fanów stale przybywa.

Corgnelius i Stumphrey

Corgnelius and Stumphrey (a dla przyjaciół Corgi i Stump Stump) to psie rodzeństwo z Los Angeles. Oba psy są rasy corgi, Corgnelius jest starszy i na początku był jedynym psem w domu, z czasem dołączył do niego młodszy Stumphrey. Ta ekipa nie ma sobie równych - przepada za swoim towarzystwem i wspólną zabawą. Ich instagramowy profil śledzi prawie 100 tysięcy obserwatorów. Sami zobaczcie!

Toby

Chow chow Toby przez domowników nazywany jest Tobypuff. Dwuletni Toby kocha jeść i chrapać, ale ma także liczne zainteresowania - pływa, uczy się malować, bawi się z innymi psami i cierpliwie pozuje do zdjęć, które dokumentują wszystkie jego talenty. Ma ponad 50 tysięcy obserwujących.

Snowy

Trzyletni Snowy to foxterrier mieszkający w San Francisco. Właściciele założyli instagramowy profil psa, gdy ten był jeszcze szczeniakiem, więc obserwatorzy mogą na bieżąco śledzić jego rozwój i nowe umiejętności. Snowy jest pogodny, energiczny, chętnie się bawi i ma znak szczególny: lewe ucho zawsze na baczność!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje