Reklama

Reklama

Najszybsza policjantka w Polsce. Przestępcy nie mają z nią szans

Kamila Ciba to 27-letnia policjantka, która z sukcesami łączy pracę zawodową ze swoją największą pasją, jaką jest lekkoatletyka. Jej największym marzeniem jest start w Olimpiadzie. Kobieta prowadzi również profil w mediach społecznościowych, gdzie ze swoimi obserwatorami dzieli się kulisami swojej pracy i sportowej pasji.

Kamila Ciba jest nieustraszoną przeciwniczką nie tylko dla złodziei, ale również dla swoich rywalek lekkoatletycznych. 27-latka na co dzień pracuje w policji, jednak jej największą pasją są biegi sprinterskie. 

Postrach złodziei i sportowych rywalek

Marzeniem Kamili Ciby, która wzbudza postrach wśród grasujących bandytów, jest start w igrzyskach olimpijskich w 2024 roku w Paryżu. We wrześniu 2021 roku dołączyła do szeregów wielkopolskiej policji. Służy w Wydziale Konwojowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Sportowe osiągnięcia wielkopolskiej policjantki

Kamila Ciba sportowo specjalizuje się w biegach sprinterskich. Policjantka jest  25-krotną medalistką Mistrzostw Polski na dystansie 60 m, 100 m, 200m, 4x100 m w latach 2009-2022. Z kolei dwa lata temu zajęła pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Świata Sztafet na dystansie 4x200 m. 

Reklama

Jej największym marzeniem jest występ na igrzyskach olimpijskich. Na poprzednie w Tokio w 2021 roku nie udało się jej zakwalifikować, ale kolejną  szansę na spełnienie tego marzenia będzie miała za półtora roku na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Tym samym 27-latka ma szansę być pierwszę w historii policjantką-lekkoatletką, która wystąpi na igrzyskach olimpijskich.

***

Zobacz również:

Najpiękniejsza polska "policjantka" pokazała pelikany. Fani zrywają boki! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Ciba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy