Reklama

Reklama

Nie potrafi odróżnić lewej strony od prawej. Niewiarygodne, jak sobie z tym radzi!

Pochodząca z Australii D'Kodia Laine od zawsze miała problem z odróżnianiem prawej strony od lewej. Znalazła więc trwałe rozwiązanie. Postanowiła, że na dłoniach wytatuuje sobie wskazówki.

23-latka od lat borykała się z problemem nieodróżniania lewej strony od prawej. Postanowiła więc, że najlepszym sposobem będzie zrobienie tatuaży, które będą informować, która to lewa, a która to prawa strona. Kobieta swój pomysł zrealizowała u tatuażystki Lauren Winzer niedaleko Sydney w Australii. 

D'Kodia Laine przyznała, że jej znajomi byli w szoku na widok tego, co zrobiła. Spotkała się z wieloma zabawnymi reakcjami. Jej chłopak był zachwycony tą decyzją. Wiedział, że będzie mógł skończyć z ciągłym mówieniem jej, w którą stronę ma iść. 

Reklama

23-latka zdała sobie sprawę, że to mogłoby jej ułatwić życie dopiero po kilku sytuacjach, w których nieodróżnianie stron wprowadziło ją oraz inne osoby w błąd. 

Po tym, jak kilkukrotnie źle poinstruowała kierowcę, na jej dłoniach przyjaciel napisał dwie literki "L" i "R". Początkowo mówienie o wytatuowaniu wskazówek było w formie żartu. Dopiero później kobieta zrozumiała, że byłoby to użyteczne. 

Zdjęcie wytatuowanych dłoni kobiety pojawiło się na instagramowym profilu tatuażystki. Post spotkał się z pozytywnymi reakcjami. Internauci stwierdzili, że jest to coś, czego potrzebują. Inni natomiast przyznali, że rozwiązali ten problem dokładnie tak samo, jak D'Kodia Laine.

Czytaj więcej:

Greckie wakacje Natalii Siwiec


Wiśniewski chudnie w oczach! Pokazał ile waży!

Małgorzata Rozenek-Majdan w jesiennej stylizacji

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tatuaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy