Reklama

Niebywałe, co robi ta fryzjerka. Nazywają ją mistrzynią radykalnych cięć

Kristina Katsabina to fryzjerka inna niż wszystkie. Przychodzą do niej klientki, które pragną całkowicie odmienić fryzurę. Kristina zawsze proponuje im to samo – bardzo krótkie cięcie. Wąska specjalizacja pozwoliła fryzjerce zdobyć popularność. Niektórzy mówią, że jest mistrzynią metamorfoz. Mają racje?

Moskiewska fryzjerka specjalizuje się w krótkich fryzurach. Salon Kristiny Katsabiny odwiedzają kobiety, które chcą całkowicie odmienić wygląd. Niezależnie od rodzaju włosów, kształtu twarzy czy też wieku, stylistka proponuje klientkom cięcie "na chłopka".  

Długie włosy potrafią być męczące

Długie włosy mają zarówno plusy, jak i minusy. Do tych drugich z pewnością należą: czasochłonne suszenie,  mycie i modelowanie fryzury. Długie włosy znacznie częściej się kołtunią, a rozczesywanie ich jest zarówno czasochłonne, jak i wyjątkowo bolesne.

Posiadanie długich kosmyków może być uciążliwe. Latem - nawet upięte w kok - przeszkadzają i sprawiają,  że jest nam jeszcze cieplej. Z kolei zimą elektryzują się pod czapką, a gdy ściągniemy nakrycie głowy, są oklapnięte.

Reklama

Krótkie włosy są nie tylko modne, ale również wygodne. Ich pielęgnacja zazwyczaj zajmuje mniej czasu. Fryzura "na chłopka" dodaje również charakteru. To awangardowe cięcie, które wymaga odwagi. Coraz więcej kobiet, zmęczonych ciągłą walką z plączącymi się, długimi włosami, decyduje się radykalnie ściąć włosy.

Krótkie włosy: modne cięcie dla odważnych

Chociaż wydawać by się mogło, że tak ekstrawagancka fryzura nie każdej kobicie będzie pasować, Kristina Katsabina udowadnia, że jest inaczej. Moskiewska fryzjerka nie boi się eksperymentować. Klientki przychodząc do jej salonu, zazwyczaj wiedzą czego chcą.

Kristina Katsabina  specjalizuje się w krótkich fryzurach. Metamorfozy, które funduje klientkom, jednych szokują, a innych wprawiają w zachwyt. Stylistka fryzur zgromadziła na Instagramie niespełna 18 tys. fanów. Obserwatorzy profilu nie mają wątpliwości: w krótkich włosach kobiety mogą wyglądać wyjątkowo pięknie i dziewczęco.

Zdjęcia ukazujące efekt metamorfoz, które udostępnia fryzjerka, są najlepszą motywacją do zmiany. Na praktyczne i awangardowe cięcie decyduje się coraz więcej osób. Warto? 

***
Przeczytaj również:


Trendy jesień-zima 2021/22: Jakie buty wybrać?

Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Maga sztuczne"

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: krótkie włosy | metamorfoza gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy