Reklama

Reklama

Niepokojąca wizja polskiego jasnowidza na 2022 rok

W andrzejkowy wieczór wróżbę na nadchodzące święta Bożego Narodzenia wygłosił Wojciech Glanc. Przepowiednie najnowsze nie są dla Polaków i świata zbyt przychylne. Zdaniem wizjonera i tarocisty czekają nas “czarne Święta”, które rozpoczną “rok śmierci i chaosu”.

Jasnowidz Glanc - popularny polski tarocista i wizjoner

Wojciech Glanc to polski jasnowidz znany między innymi z programów “Big Brother", gdzie przybył z lalką imieniem Eustachy oraz z “Mam talent", w którym prezentował swoje umiejętności brzuchomówcy. Wizjoner i tarocista dzieli się przepowiedniami na swoim kanale w serwisie YouTube, gdzie zyskują one coraz większą popularność. Zapowiedź na najbliższe święta i nadchodzący 2022 rok jest wręcz przerażająca. 

Wojciech Glanc: Przepowiednie najnowsze

Andrzejki od dawnych czasów traktowane są jako wyjątkowo magiczny czas, nie dziwi więc, że tarocista i jasnowidz właśnie w ten wieczór postanowił podzielić się ze swoimi fanami przepowiednią na nadchodzące Święta i 2022 r. - niestety nie są to dobre wieści. Wojciech Glanc zapowiedział, że w grudniu dojdzie do zamachu, który wstrząśnie światem. 

Reklama

Na domiar złego po smutnych, “czarnych świętach" nadejdzie prawdziwa zaraza. Szpitale będą przeładowane i zabraknie w nich pracowników służby zdrowia: “jakby służby medyczne po prostu pouciekały". Wojciech Glac zapowiada, że miasta opustoszeją, a życie będzie toczyło się jedynie w wirtualnym świecie. To będzie “rok śmierci i chaosu".

Nadchodzi koniec...

Na koniec polski jasnowidz zapalił światło w tunelu rozpaczy i przerażenia, które mogą wywołać jego wizje. Zapowiedział bowiem, że 2022 będzie ostatnim tak trudnym rokiem.

***

Zobacz także:

Tajemnicza przepowiednia polskiego jasnowidza. Ma się spełnić w tym roku

Przepowiednia Therese Neumann dla Polski i świata

Przesądy noworoczne: Jak dobrze rozpocząć Nowy Rok?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy