Reklama

Reklama

Niezwykła wędrówka Harolda Fry

Queenie przysyła list z pożegnaniem. To jej ostatnie chwile. Harold chce odpisać, ale po drodze na pocztę uświadamia sobie, że to nie wystarczy.

Dopóki będę szedł, ty będziesz żyła.

Wyrusza z misją. Wierzy, że dopóki będzie szedł, ona będzie żyła. Podczas trwającego 87 dni marszu spotyka ludzi, którzy poznają poruszającą historię jego wędrówki i opowiadają mu o sobie. O swoich miłościach, nieszczęściach, uczuciach i fascynacjach. Niezwykła wędrówka Harolda Fry to ciepła i wzruszająca opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno. Że wiarę, nadzieję i miłość można znaleźć dopiero wtedy, gdy traci się wszystko. Że kiedy chcesz zmienić czyjeś życie, zmieniasz swoje, a kiedy prosisz o pomoc, sam pomagasz.

Reklama

Powieść nominowana do prestiżowej nagrody Man Booker Prize.

Książka roku 2012 wg magazynu "The Times".

Rachel Joyce ma czwórkę dzieci, mieszka na wsi, a po jej domu plącze się mnóstwo kotów, psów, kurczaków i świnek morskich. Swoją pierwszą powieść - Niezwykłą wędrówkę Harolda Fry - pisała w ogrodzie przed świtem, gdy cała rodzina jeszcze spała. Robiła to dla ojca, który umierał na raka. Bała się tej książki, ale gdy tylko zdecydowała się ją wydać, zmieniło się całe jej życie. Jej debiut sprzedano do 23 krajów. Teraz pisze kolejną powieść i myśli o dwóch następnych.

DOBRE STRONY świata to przestrzeń, gdzie wszystko wraca na swoje miejsce.

DOBRE STRONY to książki o miłości, przyjaźni i nadziei.

DOBRE STRONY są na wyciągnięcie ręki.

Czuła, piękna i wzruszająca. Ta książka naprawdę zmienia życie. Życzę wam takiego przyjaciela jak Harold.

Małgorzata Kożuchowska

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książka | podróże | nie żyje | ksiązka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy