Reklama

Nowe runiczne drogowskazy

Świat gna przed siebie i nie będzie czekał na tych, którzy nie będą w stanie za nim nadążyć. Jest to tak samo brutalne jak prawdziwe. Bo czyż z dnia na dzień nie czujesz, że czas wymyka ci się z rąk?

Że wraz z wiekiem masz coraz mniej godzin w dobie i że musisz raz za razem podejmować decyzje, od których zależeć będzie Twoja przyszłość? Jak sobie z nimi poradzić? Jak nie wpaść w zastawiane przez los pułapki? Jak w pełni wykorzystać każdą daną nam na tym świecie godzinę czy dobę?

Dotychczas nie było to łatwe zadanie. Runy mogą jednak sprawić, że stanie się ono dziecinnie proste. Nowa talia kart Ewy Kulejewskiej to wspaniała grafika połączona z czytelnymi i niezwykle prostymi radami i interpretacjami kart runicznych. Dzięki dołączonej do kart książce bez problemu zinterpretujesz znaczenie wyciągniętej właśnie przez Ciebie runy. Znajdziesz w niej także amulety, talizmany oraz afirmacje, dzięki którym będziesz mógł ustrzec się przed potencjalnymi zagrożeniami.

Reklama

Od biznesu po rodzinę. Od przeziębienia po nowotwory. Od ludzkiej zawiści po problemy z... rozpaleniem ogniska. Te karty cię ostrzegą zawsze na czas i wskażą potencjalne niebezpieczeństwo oraz drogę ominięcia go. Pełnego wyzwań i niebezpieczeństw świata nie zmienią, ale uczynią go znacznie bezpieczniejszym miejscem. Bezpieczniejszym dla ciebie i dla twoich bliskich.
Nowe runiczne drogowskazy
Ewa Kulejewska

Studio Astropsychologii
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy