Reklama

Reklama

Nowy Nostradamus: Przewidział pandemię i śmierć Elżbiet II. Teraz ma nową wizję

Craig Hamilton-Parker, nazywany nowym Nostradamusem, prawidłowo przewidział pandemię, Brexit, wybór Donalda Trumpa na prezydenta oraz śmierć królowej Elżbiety II. Ostatnio podzielił się najnowszą wizją dotyczącą rodziny królewskiej i 2023 r.

Nowy Nostradamus: “Przed nami trudne czasy" 

Craig Hamilton-Parker podzielił się z brytyjskim portalem Metro.co.uk swoją wizją 2023 r. Jasnowidz stwierdził: "przed nami trudne czasy". Mężczyzna spodziewa się niedoborów żywności na świecie. Ten problem szczególnie dotknie Zachód, gdzie ludność będzie musiała uporać się z rosnącymi cenami energii i kosztami życia. Wizjoner przepowiada rewolucję w Chinach oraz tragiczny wypadek w brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Mężczyzna miał też wizję dwóch łodzi podwodnych rozbijających się u wybrzeży Tajwanu. Jego zdaniem wizja ta oznacza wojnę pomiędzy Tajwanem i Chinami. Craig spodziewa się też eskalacji konfliktu pomiędzy Iranem a Israelem, co doprowadzi do wojny.

Jednak nie wszystkie wizje jasnowidza na najbliższą przyszłość są przerażające. Uważa on, że choć rosyjska agresja na Ukrainę nie zakończy się w 2023 r., uda się ostatecznie uniknąć trzeciej wojny światowej. Jego zdaniem w 2024 r. świat zacznie odchodzić od globalizmu i zwracać się ku zrównoważonemu rozwojowi. Craig Hamilton-Parker uważa, że w najbliższych latach (czyli po 2024 r.) ludzkość odkryje sposób na tworzenie "energii z niczego".

Reklama

Zobacz również: Wizjonerka Aida podzieliła się nowym przesłaniem. „Na wyciągnięcie ręki”

Rodzina królewska w trudnej sytuacji 

Brytyjski jasnowidz uważa, że początek rządów Karola III upłynie w spokojnej atmosferze. Król da się poznać jako reformator, dzięki czemu utrzyma między innymi Australię przy brytyjskiej koronie. Jednak mężczyzna dostrzega też "kłopoty z Kamieniem ze Scone".  Jest to kamień koronacyjny królów szkockich, który zwrócono w 1996 r. do Edynburga, pod warunkiem że będzie on wypożyczany na koronację królów Wielkiej Brytanii. Zdaniem jasnowidza problemy z Kamieniem Przeznaczenia mogą zwiastować protesty w Szkocji. Zdaniem wizjonera w drugiej połowie roku, po koronacji król Karol przyzna się do depresji. 

Natomiast książę Andrzej przejdzie poważne załamanie nerwowe, być może związane ze śmiercią matki. Craig Hamilton-Parker widzi też, jak Karol III odwraca się od brata. 

Meghan Markle natomiast zostanie prowadzącą talk-show w stylu Ophry Winfrey. Jej związek z księciem Harrym zacznie się psuć, co ostatecznie doprowadzi do jego rozpadu. To rozstanie głęboko wpłynie na księcia.

Księżna Kate podejmie spontaniczne i wzruszające działanie, które narazi jej życie na niebezpieczeństwo, ale sprawi, że będzie postrzegana jako "nowa gwiazda rodziny królewskiej". 

Wizjoner uważa również, że dojdzie do wypadku jednego z członków rodziny królewskiej, który “będzie cierpiał z powodu upadku oraz choroby jednego z królewskich dzieci".

Zobacz również: Meghan Markle wyda wspomnienia. Rodzina królewska już wie, co z tym zrobić

Kim jest Craig Hamilton-Parker? 

Craig Hamilton-Parker nazywany jest nowym Nostradamusem, jego przepowiednie okazują się wyjątkowo trafne. Mężczyzna wraz z żoną Jane pracują jako media. Mający dziś 68 lat Craig rozpoczął rozwijanie swoich duchowych zdolności jako dwudziestokilkulatek zainspirowany przez astrologa Nadiego w Indiach.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o nadchodzących miesiącach. "2023 będzie rokiem wstrząsu"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy