Nowy Nostradamus: Przewidział pandemię i śmierć Elżbiet II. Teraz ma nową wizję

Craig Hamilton-Parker, nazywany nowym Nostradamusem, prawidłowo przewidział pandemię, Brexit, wybór Donalda Trumpa na prezydenta oraz śmierć królowej Elżbiety II. Ostatnio podzielił się najnowszą wizją dotyczącą rodziny królewskiej i 2023 r.

Craig Hamilton-Parker nazywany nowym Nostradamusem
Craig Hamilton-Parker nazywany nowym NostradamusemTwitter

Nowy Nostradamus: “Przed nami trudne czasy"

Mężczyzna miał też wizję dwóch łodzi podwodnych rozbijających się u wybrzeży Tajwanu. Jego zdaniem wizja ta oznacza wojnę pomiędzy Tajwanem i Chinami. Craig spodziewa się też eskalacji konfliktu pomiędzy Iranem a Israelem, co doprowadzi do wojny.

Jednak nie wszystkie wizje jasnowidza na najbliższą przyszłość są przerażające. Uważa on, że choć rosyjska agresja na Ukrainę nie zakończy się w 2023 r., uda się ostatecznie uniknąć trzeciej wojny światowej. Jego zdaniem w 2024 r. świat zacznie odchodzić od globalizmu i zwracać się ku zrównoważonemu rozwojowi. Craig Hamilton-Parker uważa, że w najbliższych latach (czyli po 2024 r.) ludzkość odkryje sposób na tworzenie "energii z niczego".

Rodzina królewska w trudnej sytuacji

Brytyjski jasnowidz uważa, że początek rządów Karola III upłynie w spokojnej atmosferze. Król da się poznać jako reformator, dzięki czemu utrzyma między innymi Australię przy brytyjskiej koronie. Jednak mężczyzna dostrzega też "kłopoty z Kamieniem ze Scone".  Jest to kamień koronacyjny królów szkockich, który zwrócono w 1996 r. do Edynburga, pod warunkiem że będzie on wypożyczany na koronację królów Wielkiej Brytanii. Zdaniem jasnowidza problemy z Kamieniem Przeznaczenia mogą zwiastować protesty w Szkocji. Zdaniem wizjonera w drugiej połowie roku, po koronacji król Karol przyzna się do depresji.

Natomiast książę Andrzej przejdzie poważne załamanie nerwowe, być może związane ze śmiercią matki. Craig Hamilton-Parker widzi też, jak Karol III odwraca się od brata.

Meghan Markle natomiast zostanie prowadzącą talk-show w stylu Ophry Winfrey. Jej związek z księciem Harrym zacznie się psuć, co ostatecznie doprowadzi do jego rozpadu. To rozstanie głęboko wpłynie na księcia.

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan MarkleRex Features/EAST NEWSEast News

Księżna Kate podejmie spontaniczne i wzruszające działanie, które narazi jej życie na niebezpieczeństwo, ale sprawi, że będzie postrzegana jako "nowa gwiazda rodziny królewskiej".

Wizjoner uważa również, że dojdzie do wypadku jednego z członków rodziny królewskiej, który “będzie cierpiał z powodu upadku oraz choroby jednego z królewskich dzieci".

Kim jest Craig Hamilton-Parker?

Craig Hamilton-Parker nazywany jest nowym Nostradamusem, jego przepowiednie okazują się wyjątkowo trafne. Mężczyzna wraz z żoną Jane pracują jako media. Mający dziś 68 lat Craig rozpoczął rozwijanie swoich duchowych zdolności jako dwudziestokilkulatek zainspirowany przez astrologa Nadiego w Indiach.

Polskie pisarki, na które warto zwrócić uwagęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas