Reklama

Wizjonerka Aida podzieliła się nowym przesłaniem. „Na wyciągnięcie ręki”

Aida Kosjan-Przybysz to artystka, eksperta od rozwoju osobistego, a także znana wizjonerka. Aida jest aktywna w mediach społecznościowych, a na swoim instagramowym profilu chętnie dzieli się z followersami przemyśleniami i poradami dotyczącymi rozwoju osobistego. Jej ostatni wpis dotyczy ważnej kwestii, jaką jest umiejętność słuchania samego siebie i rozpoznawania swoich potrzeb.

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan - Przybysz to wizjonerka, której większości Polaków nie trzeba przedstawiać. Popularność zyskała m.in. za sprawą jednej ze swych wizji, w której mówiła o "roku maski i rozliczeń", co później zinterpretowano jako zapowiedź pandemii.

Choć Aida Kosojan-Przybysz przez wielu Polaków kojarzona jest głównie ze wspomnianą wyżej wizją, ważną częścią jej publicznej aktywności są zagadnienia związane z samorozwojem. Aida organizuje warsztaty pod hasłem "Potęga obfitości", udziela porad oraz regularnie dzieli się na Instagramie inspirującymi tekstami.

Reklama

Czytaj równieżAida wskazała kluczowy dzień 2023 roku. Oto co nas czeka

Nowe przesłanie wizjonerki Aidy

Ostatni z opublikowanych przez Aidę Kosojan-Przybysz postów dotyczył ważnej kwestii, jaką jest umiejętność rozpoznawania własnych potrzeb i słuchania samego siebie.

-Nie szukaj siebie daleko. Znajdziesz siebie bardzo blisko. Jesteś dla siebie na wyciągnięcie ręki, tylko ją sobie podaj - zaczynaj swój nowy wpis Aida Kosojan-Przybysz. - Obejmij własne ramiona. Usłysz własny głos. Wybierz rytm własnego serca i poruszaj się we własnym tempie - pisze dalej.

- Bo Ty, to Ty. Podejmuj decyzje w miłości i z miłością do siebie. I nigdy o sobie nie zapominaj - puentuje wizjonerka.

Nie ulega wątpliwości, że w końcówce roku, w czasie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia, a sylwestrem, gdy świat na moment zwalnia tempo, wielu z nas znajduje czas, by nieco uważniej przyjrzeć się samym sobie. Przez te kilka dni możemy dokonać pewnych podsumowań, zastanowić się nad planami na przyszłość, spróbować odpowiedzieć na pytanie, czy na pewno żyję w taki sposób, jak chcę i jaki daje mi szczęście. 

Sprawdź również: Aida Kosojan-Przybysz zaapelowała do Polaków. Fanka: "Będę to sobie powtarzać"

Ważne słowa wizjonerki Aidy. Reakcje internautów

Słowa wizjonerki idealnie pasują do tego rodzaju rozważań. Nic więc dziwnego, że wywołały one żywą reakcję wśród instagramerów.

"Dziękuję za mądre słowa", "Piękne słowa", "Cudowny taki przekaz z rana" - czytamy w komentarzach. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy