Reklama

​Obsada "Przyjaciół" szykuje nowy projekt?

Po latach mini zjazdów w telewizji i niedawnym selfie, które podbiło Instagram, obsada "Przyjaciół" może ponownie spotkać się na planie telewizyjnym. "Hollyood Reporter" informuje o nieskryptowanym projekcie, który ma być emitowany na platformie HBO Max.

Powrót "Przyjaciół" zapowiadany był już wielokrotnie, jednak za każdym razem twórcy show dementowali te doniesienia. Podczas panelu z okazji 25-lecia serialu jego twórcy, Marta Kauffman i David Crane, zapowiedzieli, że nie planują powrotu "Przyjaciół", podkreślili, że udało im się stworzyć doskonałe show, które było kompletne i nie planują żadnej kontynuacji.

Jednak nadzieje widzów rozpaliła Jennifer Aniston, która wspomniała o wspólnym projekcie podczas występu w The Ellen DeGeneres Show. Aktorka potwierdziła to, co wcześniej zapowiadali sami twórcy serialu, zdradziła jednak, że pojawiające się plotki nie są przypadkowe i trwają dyskusje nad wspólnym projektem.

"Chciałabym, żeby coś było, ale nie wiemy, co to jest. Więc próbujemy. Pracujemy nad czymś" - powiedziała dość enigmatycznie Aniston.

Reklama

Obecnie trwają rozmowy na temat nieskryptowanego specjalnego projektu z udziałem Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, a także twórców serialu Davida Crane'a i Marty Kauffman. Źródła wskazują jednak, że negocjacje i rozmowy są na bardzo wstępnym etapie i żadne umowy na razie nie zostały zawarte.

Jeśli negocjacje zostaną zakończone, wyzwaniem staje się uporządkowanie harmonogramów wszystkich aktorów. Oczywiście rozmowy mogą się skończyć, a cała koncepcja może się rozpaść. Zatem sami twórcy nieco studzą nadmierny optymizm fanów znanej i uwielbianej paczki z Nowego Jorku.

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy