Reklama

Reklama

Ojciec ostrzega przed jacuzzi. Jego syn został wciągnięty przez filtr

Alex Williams za pośrednictwem Facebooka podzielił się wstrząsającym przeżyciem. Opowiedział o tym, jak jego syn został wessany przez filtr wanny z hydromasażem i stracił przytomność. Jego wyznanie ma być przestrogą dla innych rodziców.

Mężczyzna postanowił dokładnie opowiedzieć, co przydarzyło się jego synowi. Harry korzystał z jacuzzi i nagle został wciągnięty pod wodę przez otwór filtra. Całe zdarzenie widziała rodzina chłopca, dlatego też udało się tak szybko zareagować i wyciągnąć go na powierzchnię. 

Mimo że wanna od razu została odłączona, to do uwolnienia chłopca potrzeba było trzech mężczyzn. 

Chłopiec został przetransportowany helikopterem do szpitala dziecięcego w Birmingham. Zanim to jednak nastąpiło, konieczna była resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Harry był nieprzytomny.  

Reklama

Alex Williams opowiedział, co spotkało jego syna po to, by inni uważali podczas korzystania z wanny z hydromasażem. Oprócz tego mężczyzna postanowił opublikować zdjęcia chłopca zaraz po wypadku. Widać na nich mocno posiniaczone plecy oraz rany na całym ciele. Harry opuścił już szpital i wraca do zdrowia w domu.

Post mężczyzny został udostępniony ponad 50 tysięcy razy. Internauci nie kryli zdziwienia i przyznali, że nie mieli pojęcia, że w wannie z hydromasażem może dojść do takiej sytuacji. 

Czytaj więcej:

Zasady higieny podczas pandemii. Włosy trzeba myć codziennie?

Ile trzeba wypić, by alkomat pokazał dwa promile? Ilość zaskakuje

O co chodzi w "aferze żabkowej"? Wyjaśniamy!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jacuzzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy