Reklama

Reklama

Owłosione niemowlę. Wszystko przez leki

Młoda mama za pośrednictwem TikToka pokazała swojego kilkumiesięcznego syna, którego ciało pokrywają ciemne włosy. Zarówno plecy, ręce, jak i nogi maluszka są owłosione.

Użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się z internautami historią swojego syna. Pierwszy opublikowany film, na którym pokazuje owłosione ciało swojego syna, został obejrzany ponad 78 milionów razy. Kobieta zaznaczyła, że owłosienie na ciele chłopca jest spowodowane przyjmowaniem leków. 

Młoda mama w innym filmie wyjaśniła, że jej syn przyjmował lek zawierający Diazoksyd, który jest stosowany m.in. u niemowląt i dzieci w hiperinsulinizmie. Z nadmiernym wydzielaniem insuliny przez trzustkę chłopiec zmaga się od urodzenia.

Reklama

Inny film pokazuje, jak wyglądało niemowlę przed przyjęciem do szpitala, a jak po rozpoczęciu przyjmowania leku. Kobieta zaznaczyła, że choroba zagrażała życiu jej syna. 

Mama chłopca ponadto na jednym z TikToków stwierdziła, że nie przejmuje się tym, co mówią inni o owłosionym ciele jej syna. Ten film z pewnością był odpowiedzią na niemiłe komentarze pod filmami. 

Czytaj więcej:

Kourtney Kardashian zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!

Agnieszka Włodarczyk w krótkiej sukience i muszkieterkach. Seksowna młoda mama!

Anna Wendzikowska wypoczywa w Mediolanie

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: owłosione niemowle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy