Reklama

Para na całe życie, Mateusz Janusz, Pamela Stefanowicz

Zmotywuj się z Fit Lovers!

Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz, to para internetowych osobistości, które zarażają swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia.

Mateusz, chłopak z małej miejscowości Lębork z wielkimi marzeniami. Jego przygoda zaczęła się od treningów kung-fu, ale że ciągle było mu mało zaczął trenować pływanie, potem przyszedł parkur i free run. Na AWF, gdzie studiował, poznał Pamelę, dziewczynę z Kołobrzegu.

Pamela, nieśmiała i wstydliwa dziewczynka - to taniec, który trenowała, zmienił ją w pewną siebie, wspaniałą kobietę z mocnym charakterem. Rozpoczęła studia na AWF-ie - Fitness.

Reklama

Pamela i Mateusz pokazują, że można być szczęśliwym w życiu, zarówno w związku, jak i w swoim ciele. Fit Loversi przekonają cię, że można atrakcyjnie wyglądać i czuć się wspaniale, kiedy zastosujesz się do ich wskazówek. Ich rady rzeczywiście motywują!

Książka prezentuje zestawy ćwiczeń, zarówno do wykonania w parach, jak i samodzielnie. Pamela i Mateusz dają ci gwarancję osiągnięcia wymarzonych efektów.

Wspaniałą formę, figurę i samopoczucie zapewni również przestrzeganie porad dietetycznych. Wskazówki żywieniowe i przepisy zamieszczone przez Fit Loversów pokażą ci, jak się zdrowo odżywiać.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy