Reklama

Reklama

Picasso. "Idealnie niedoskonały" pies znalazł dom!

Picasso to pies o wyjątkowym wyglądzie, który niedawno został adoptowany i robi furorę w internecie. Uroczy kundelek ma wykrzywioną szczękę i z tego powodu nazywany jest "idealnie niedoskonałym". Spójrzcie tylko na niego!

Pies Picasso to kundelek, który zauroczył sobą tysiące internautów na całym świecie. Zwierzę ma wyjątkowe geny, bo jest mieszanką pit-bulla, szpica miniaturowego i chihuahua'y, jednak to nie dlatego przyciąga wzrok przechodniów podczas spaceru z właścicielką, która postanowiła dać mu nowy dom. 

Picasso urodził się z wykrzywioną szczęką, przez co wygląda nietypowo, ale na szczęście nie sprawia mu ona bólu. 

To zupełnie normalny pies — może szczekać i bawić się z innymi pupilami. Wyróżnia go jedynie oryginalny wygląd, z powodu którego został okrzyknięty "idealnie niedoskonałym"

Reklama

Pies Picasso został ocalony przez Liesl Wilhardt

Picasso nie miał łatwego życia. Jak podaje "The Express", on i jego brat Pablo w 2016 roku zostali porzuceni, w wyniku czego znaleźli się w kalifornijskim schronisku dla zwierząt. 

Groziło im uśpienie, jednak Liesl Wilhardt nie przeszła obojętnie obok losu Picassa i Pabla i postanowiła adoptować psy. 

Niestety drugi z wymienionych czworonogów nie doczekał nowego domu, ponieważ zmarł na tętniaka mózgu. 

Picasso miał więcej szczęścia niż jego brat i teraz nie musi się już  martwić o swój los. Ma kochający dom pełen innych zwierzaków. 

Jego właścicielka Liesl Wilhardt jest kobietą o złotym sercu. Uratowała już osiem innych psów, dwa koty i świnkę Pax. 

Picasso komfortowo czuje się w jej domu, gdzie poznał już wiele różnych sztuczek. Jest prawdziwą gwiazdą sieci, a jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 263 tysięcy osób.

Czytaj również: 

Kwiaty doniczkowe, które kwitną cały rok 

Festiwal Piękna wraca do Polsatu! 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje