Reklama

Pięć wnętrzarskich trendów, które będą hitem jesieni

Wakacje trwają w najlepsze, ale architekci i projektanci wnętrz nie próżnują. Dzięki temu już dziś wiemy, co będzie modne tej jesieni. Najnowsze trendy zachwycają kolorami, odważnymi wzorami i powrotem do natury. My jesteśmy na tak, a wy?

Millennial pink

Róż to trudny kolor w aranżacji pomieszczeń, a mimo to millennial pink od wielu miesięcy pojawia się w najmodniejszych wnętrzarskich magazynach. Trudno się dziwić, doskonale prezentuje się on w restauracjach i kwiaciarniach, coraz częściej jest również wybierany do prywatnych domów i mieszkań. Pięknie współgra ze złotem, szarością i bielą. 

Rośliny

2016 rok przyniósł modę na kaktusy - rośliny pojawiły się na tapetach, obrazkach oraz naczyniach kuchennych. Trend ten szybko przerodził się w ogólny trend botaniczny i trwa po dzień dzisiejszy. Modne wnętrze to wnętrze pełne roślin, które nie tylko wyglądają, ale również zaopatrują nasze domy w tlen, czyszczą powietrze i walczą ze smogiem. 

Reklama

Śmiałe wzory

Oto trend dla odważnych! Jesienią walczymy z monotonią i wprowadzamy do wnętrz graficzne, wyraziste wzory, duże, egzotyczne kwiaty i abstrakcyjne formy. Gdzie je umieścić? Hitem są odważne, kolorowe tapety! 

Tech-free

Ten trend przemawia do nas najmocniej! Po ciężkim dniu pracy wracamy do domu, który jest oazą spokoju i relaksu. Chowamy kable, laptopy i inne elektroniczne gadżety, by zastąpić je ulubionymi książkami. Wieszamy hamak, ustawiamy rattanowy fotel i... odpływamy. W takich wnętrzach wypoczywa się najlepiej!

Łazienka jak mini SPA

To trend dla tych, którzy kochają luksus! Duże lustra, umywalki w kształcie misy, wysokiej jakości drewno lub kamień i... dużo roślin! W takiej łazience musi znaleźć się również miejsce na ułożone w kostkę lub rulon ręczniki i ozdobne mydełka. My jesteśmy zachwycone! 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy