Piekielny chłód

Prywatny detektyw Fritz Malone i policjantka Megan Lamb na tropie wielokrotnego mordercy w Nowym Jorku.

Przystojny gwiazdor telewizyjny Marshall Fox zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa dwóch kobiet, z którymi miał romans. Śledztwo nie rozpoczyna się na dobre, a już dochodzi do kolejnego morderstwa pomimo, że Fox przebywa w areszcie.
Była kochanka gwiazdora zostaje w bestialski sposób pozbawiona życia w swoim mieszkaniu. Ofierze skrępowano ręce i nogi, a w jej szyi tkwi kawałek lustra. Dłoń ma przybitą dziesięciocentymetrowym gwoździem do piersi, identycznie jak w przypadku wcześniejszych zabójstw.
Śledczy w pogoni za psychopatą zanurzają się w sekretną przeszłość Foxa, jego związki i świat perwersyjnego seksu. Zaglądają za kulisy telewizyjnej branży rozrywkowej. Lista potencjalnych morderców poszerza się. A w Central Parku zostaje odnalezione kolejne ciało. Komunikat jest prosty: zbliż się do Marshalla Foxa, a możesz szykować się na śmierć.
Piekielny chłód Richarda Hawke jest kolejnym po debiutanckich "Podszeptach diabła" kryminałem z prywatnym detektywem Fritzu Malone. To pasjonująca powieść o mrocznej stronie wielkiego miasta.

Reklama

"Wystrzałowy thriller. Czytelnik jest absolutnie bezsilny, bo przerwa w czytaniu jest nie możliwa".

Chicago Tribune

"Szybkie tempo, pierwsza klasa. Fabuła kreślona przez Hawke'a chwyta za gardło. Napięcie ani na chwilę nie przestaje narastać"
The Washington Post

"Frapujący kryminał Hawke'a, książka znacznie bardziej mroczna od Podszeptów diabła, w których do życia został powołany nowojorski prywatny detektyw Fritz Malone, umacnia pozycję tego błyskotliwego śledczego w pierwszej lidze podobnych mu postaci".
Publishers Weekly
Weź udział w konkursie
Richard Hawke
Piekielny chłód

Wydawnictwo G+J
Dowiedz się więcej na temat: policja | FOX | detektyw | chłód

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje