Reklama

Reklama

Pokazała, jak poderwała sąsiada. Film podbija sieć!

TikTokerka postanowiła poderwać swojego sąsiada. Nie wahała się ani chwili, a cały proces pokazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kobieta nie czekała ani chwili i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Zakochana w sąsiedzie postanowiła, że to właśnie ona zrobi ten pierwszy krok. 

Francesca Burrin, czyli 20-letnia studentka Uniwersytetu w Liverpoolu swojego przyszłego chłopaka zobaczyła z okna swojej sypialni. W opublikowanym na TikToku filmie kobieta dokładnie pokazała, jak poderwała sąsiada. 

To był moment, kiedy Francesca stwierdziła, że jest gotowa na nową miłość. Zaczęło się od tego, że postanowiła wysłać mu zabawny liścik w formie papierowego samolotu z pytaniem, czy się z nią ożeni, a nawet przypięła do swojego okna kartkę z nazwą użytkownika na Snapchacie, aby zwrócić uwagę mężczyzny. 

Reklama

Dopiero po trzech dniach Joe Pearce postanowił nawiązać kontakt ze swoją sąsiadką. Para pozostawała w stałym kontakcie, ale dopiero po dwóch miesiącach postanowili wyjść na drinka. Nie była to jednak randka tylko we dwoje, bo towarzyszyli im znajomi. Mimo to zostali parą niemal miesiąc później.

Po czasie mężczyzna przyznał, że tak naprawdę za każdym razem widział, jak sąsiadka go podgląda z okna. Razem z kolegami udawał jednak, że tego nie dostrzega. 

Aktualnie, gdy Francesca Burrin opowiada znajomym, jak poznała swojego chłopaka, to są w szoku. Wszystko przez to, że ich zdaniem miłość najczęściej można znaleźć poprzez aplikacje randkowe.

Czytaj więcej:

Demi Moore zachwyca w stroju kąpielowym

Katarzyna Dowbor: Nic nie jest dane raz na zawsze

Joanna Jabłczyńska zachwyciła czerwoną stylizacją

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy