Reklama

Reklama

Poprosiła tatuażystę o małe serduszko na nadgarstku. "Chciałabym, żeby to był żart"

Na TikToku można znaleźć wiele inspiracji na przeróżne rzeczy - od makijaży, przez fryzury, po domowe porady. Z drugiej strony na platformie spotkamy się również z przestrogami. Tak było w tym przypadku, gdy pewna kobieta podzieliła się zdjęciem swojego nowego tatuażu.

Tatuaże to decyzja na całe życie. Warto naprawdę dokładnie przemyśleć wybór wzoru, który będzie nam towarzyszyć przez długie lata. Równie istotne jest wybranie odpowiedniego salonu i tatuażysty - chodzi nie tylko o sterylne warunki, ale także umiejętności.

Fatalnie wykonany tatuaż

Pewna kobieta chciała sobie wytatuować na nadgarstku malutkie serce. Ella nagrała filmik, który opublikowała na TikToku. Pokazuje w nim najpierw, jaki wzór pragnęła sobie zrobić, a następnie widzimy efekt końcowy. Niestety różni się on znacząco od zamierzonego.

Tatuaż Elli jest nie tylko znacznie większy niż chciała, ale również grubszy. Kobieta podpisała filmik słowami: "Chciałabym, żeby to był żart". Nagranie polubiło ponad 775 tysięcy użytkowników, którzy w komentarzach wyrazili swój szok zaistniałą sytuacją.

Reklama

W kolejnym nagraniu tiktokerka wyjaśniła, że tatuażytka wiedziała, iż jej klientka nie będzie zadowolona. Po powrocie do domu Ella dostała telefon od szefa salonu, który zaproponował jej poprawkę tatuażu, jednak ona umówiła się w innym miejscu.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski ostrzega. To stanie się w 2023 roku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tatuaż | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy