Reklama

Reklama

Prowansalski balsam na złamane serca

Wzruszająca opowieść o poznawaniu na nowo smaku życia i miłości. Historia nietuzinkowych kobiet, które musiały dokonać trudnego wyboru, aby odnaleźć upragnione szczęście.

Świat Heidi po śmierci męża rozpadł się na kawałki. Choć od tragicznego wypadku minęły dwa lata, nadal nie potrafi pogodzić się ze stratą. Pogrążona we wspomnieniach odcina się od świata i ludzi, rezygnuje nawet ze swojej pasji - pieczenia oraz prowadzenia ciastkarni. Matka Heidi, chcąc pomóc córce, wysyła ją do rodzinnego domu w Prowansji, który od pokoleń słynie z tego, że leczy zranione dusze oraz łączy te, które pokochały się prawdziwą miłością. Podróż na południe Francji odmieni na zawsze jej życie i odkryje przed nią niejedną rodzinną tajemnicę...

Reklama

Książka zawiera przepis na smakowitą rodzinną kolację, składającą się z prowansalskich potraw, przyrządzonych wedle oryginalnych przepisów.

Bridget Asher (1969) - to literacki pseudonim Julianny Baggott, amerykańskiej pisarki, poetki oraz eseistki, autorki bestsellerowych powieści: m.in. My Husband's Sweethearts, The Pretend Whife, Which Brings Me to You. Na podstawie Pana Magnorium cudowne emporium nakręcono w 2007 roku film z Natalie Portman oraz Dustinem Hoffmanem w rolach głównych. Eseje Baggott regularnie ukazują się w: "The New York Times", "Washington Post" czy "The Boston Glob".
Bridget Asher
Prowansalski balsam na złamane serca
Wydawnictwo Literackie

Wydawnictwo Literackie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: złamane serce | Prowansja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje