Reklama

Reklama

Przedsiębiorcza 11-latka. Pixie Curtis ma dwie firmy i zarabia miliony

Od tej dziewczynki mogłoby uczyć się wielu przyszłych przedsiębiorców. Pixie Curtis w wieku 11 lat ma dwie prosperujące firmy i zarabia takie pieniądze, że już za kilka lat mogłaby przejść na "emeryturę".

W mediach słyszy się czasem o niezwykle bogatych dzieciach, które nie będąc jeszcze nawet nastolatkami, mają na swoich kontach fortunę. Najczęściej dotyczy to pociech gwiazd czy rodzin królewskich. Ostatnio dotyczy to również dzieci aktywnych w mediach społecznościowych.

Przedsiębiorcza 11-latka

Inny pomysł na siebie miała Pixie Curtis z Australii, którą można nazwać prawdziwą bizneswoman. 11-latka jest właścicielką dwóch dobrze funkcjonujących na rynku firm. Dzięki temu zarabia miesięcznie nawet ponad 500 tysięcy złotych!

Mama Pixie żartuje, że córka w wieku 15 lat będzie mogła już przejść na emeryturę, podczas gdy ona musi pracować do momentu aż osiągnie odpowiedni wiek. "Nie mam wątpliwości, która z nas jest mądrzejsza" - śmieje się Roxy Jacenko.

Reklama

Jeśli chodzi o biznesy Pixie, to jednym z nich jest produkcja zabawek, a kolejnym - sprzedaż kokard do włosów. Pierwsza działalność już w pierwszym miesiącu przyniosła jej ponad 100 tysięcy dolarów. 11-latka miała do wszystkiego dojść sama, bez narzucania niczyjej woli.

Zobacz również: Co oznacza "essa"? Młodzieżowe Słowo Roku wybrane!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy