Reklama

Przepowiednia na 2022 rok! Jasnowidzka Aida zdradza, co nas czeka

Zbliżający się koniec roku 2021 jest dla wielu osób czasem podsumowania, ale także powodem, by zastanawiać się, co przyniesie nam kolejny rok- 2022. Gruzińska jasnowidzka już przewidziała, co czeka ludzkość w 2022 roku i dała dość niejasną wskazówkę.

Przepowiednie jasnowidzki Aidy

Przepowiednie, które dotyczą kolejnego roku, zawsze wzbudzają wiele emocji u osób, które wierzą w słowa jasnowidzów. W wielu przypadkach przepowiednie te wywołują dreszcz niepokoju - często Ci, którzy utrzymują, że widzą przyszłość, straszą ludzkość widmem wojen, końca świata albo kataklizmami naturalnymi. 

Najsłynniejsze proroctwa należą oczywiście do jasnowidza wszechczasów - Nostradamusa. 

Jednak nie on jedyny trudnił się przepowiedniami. Wciąż pojawiają się nowi prorocy, którzy chętnie dzielą się swoimi wizjami. Tak było z gruzińską jasnowidzką Aidą Kosojan-Przybysz, która powiedziała, co zobaczyła w swoich wizjach odnośnie 2022 roku. 

Aida to osoba, która opisując swoje wizje, używa niezwykle poetyckiego i tajemniczego języka. Tak było i tym razem. 

Reklama

O mijającym, 2021 roku, Aida powiedziała, że będzie on Rokiem Miecza. Mówiła o ludziach wychodzących na ulice i o strajkach. Tym razem w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła przepowiednię na 2022 rok. 

Przepowiednia na 2022 rok. Co czeka nas w nowym roku?

Aida jest zdania, że nadchodzący 2022 rok, będzie Rokiem Korytarza. To będzie czas, w którym ludzkość będzie szła korytarzem i szukała dla siebie odpowiednich drzwi. 

"Korytarze są w naszych myślach. Spotykamy żal, żałobę, sytuacje, z których nie możemy się wycofać. Jak korytarz, to drzwi i klucz. Na pewno tym kluczem nie powinien być w 2022 roku strach, który wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utknąć w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami" - powiedziała Aida o zbliżającym się roku.

Aida dodatkowo radzi, by zwracać uwagę na potrzeby innym. Twierdzi, że w 2022 roku pomagając innym, pomagamy i sobie samym. Zyskamy wtedy przyjaciół, na których sami będziemy mogli liczyć w trudnych sytuacjach. 

***
Zobacz również: 

Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa
***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednia | Rok 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy