Psychotest: Wybierz portfel i sprawdź, czy czeka cię bogactwo

Wyobraź sobie, że musisz szybko wyjść na zakupy. Odłożyłeś jeden produkt u sprzedawcy, na którym ci bardzo zależy, jednak możesz odebrać go tylko dziś. Łapiesz za torebkę i sprawdzasz, czy jest tam portfel. Następnie spójrz na obrazek i pomyśl, który to by był? Potem możesz przejść do sprawdzenia odpowiedzi. Dowiedz się, czy czeka cię życie milionera. Powodzenia!

Nie myśl długo nad wyborem. Zaufaj swojej intuicji
Nie myśl długo nad wyborem. Zaufaj swojej intuicjiopracowanie własneINTERIA.PL

Czerwona portmonetka

Jeśli twój wybór to numer jeden, oznacza to, że jesteś osobą rozrzutną, która nie umie zapanować nad wydatkami. Jesteś bardzo impulsywnym człowiekiem i lubisz wydawać pieniądze na przyjemności. Gdy ktoś cię gdzieś zaprasza lub coś ci się podoba, najpierw się zgadzasz, a potem myślisz. To źle wróży twojej przyszłości finansowej. Nie masz predyspozycji na to, aby zostać kiedyś milionerem. Przyjrzyj się swoim wydatkom i spróbuj zapanować nad decyzjami. Czasem warto sobie czegoś odmówić na rzecz bezpiecznej przyszłości.

Klasyczny niebieski portfel

Jeśli twój wybór padł na portfel numer dwa, to znak, że jesteś osobą, która rzetelnie planuje swoje wydatki. Nie zawsze jednak jest to pozytywnym zjawiskiem, gdyż bywasz także skąpą osobą, która nie umie inwestować pieniędzy. Wolisz trzymać zaskórniaki w szufladzie, jednak nie jesteś świadom, że twoje oszczędności z czasem tracą na wartości. Może nie zostaniesz milionerem, jednak nigdy ci na nic nie zabraknie. Twoja przyszłość będzie stabilna.

Skórzany portfel

Jeżeli wybrałeś trzeci portfel, oznacza to, że masz żyłkę do interesów. Potrafisz dostrzegać okazje i z nich korzystać. Świadomie zarabiasz na siebie i starasz się inwestować pieniądze należycie. Wiesz również kiedy zrezygnować, dzięki czemu nigdy nie splajtujesz. Masz bardzo duże predyspozycje do tego, aby zostać milionerem. Jednak do tego czasu prawdopodobnie czeka cię dużo pracy, ale trzymaj tak dalej!

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy osobowości
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy osobowościOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Elegancki różowy portfel

Wybrałeś portfel numer cztery? To znak, że masz wiele szczęścia w życiu, a pieniądze lubią do ciebie wracać. Często podejmujesz pochopne decyzje i inwestujesz w rzeczy, na których się kompletnie nie znasz. Jesteś osobą w czepku urodzoną, która czasem ma „więcej szczęścia niż rozumu”. Może nie zostaniesz milionerem, ale na pewno będzie ci się wiodło w życiu, tak jak sobie tego zażyczysz. Spróbuj przyjrzeć się swoim finansom i odłożyć jakieś oszczędności.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas