Reklama

Reklama

Pytania za milion z "Milionerów". Już pierwsze jest wyzwaniem

Padł milion w "Milionerach"! W poniedziałek, 19 września Tomasz Orzechowski z Łodzi odpowiedział na ostatnie, 12 pytanie i wygrał główną nagrodę w programie. Emocji nie brakowało. Kiedy gracz usłyszał pytanie warte milion złotych, po chwili zastanowienia, przyznał, że za na nie odpowiedź. W polskiej edycji programu "Milionerzy" pytanie za milion padło ponad 20 razy. Chcesz sprawdzić, czy tobie również udałoby się zgarnąć milion? Sprawdź, czy poradzisz sobie z tymi pytaniami w naszym quizie.

Huber Urbański: "Wygrałeś milion złotych" 

19 września Tomasz Orzechowski z Łodzi wygrał milion w "Milionerach". Jak brzmiało ostatnie pytanie? 

Kto w połowie XIX w. skomponował słynną "Modlitwę dziewicy", utwór grany w Europie, w Stanach Zjednoczonych, ale najbardziej i do dziś popularny w Japonii?"

Do wyboru były cztery odpowiedzi: 

A - Franciszek Liszt z Raiding
B - Edward Grieg z Bergen
C - Robert Schumann z Zwickau
D - Tekla Badarzewska z Mławy
Tomasz Orzechowski po chwili zastanowienia, przyznał, że nie będzie ryzykować, bo... zna odpowiedź. Zaznaczył wariant D i tym samym wygrał milion złotych. Gratulujemy! 

Reklama

Milion w "Milionerach". Poradzisz sobie z tymi pytaniami? 

Pytanie za milion w polskiej edycji programu "Milionerzy" padło 28 razy. Jesteśmy ciekawi, czy udałoby wam się zdobyć główną wygraną. Zapraszamy do zabawy - sprawdźcie w quizie, jak brzmiały pytania za milion w "Milionerach". Piąte może zaskoczyć


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy | quizy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy