Reklama

Reklama

"Pytanie na Śniadanie" w ogniu krytyki. Poszło o jedno zdanie

W programie "Pytanie na śniadanie" emitowanym w TVP poruszono ostatnio temat związków przystojnych mężczyzn z puszystymi kobietami. Rozmowę zapowiedziano wcześniej na profilu programu na Facebooku. Jedno zdanie wzbudziło ogromne kontrowersje i spowodowało, że na redakcję wylała się fala krytyki. O co poszło?

W jednym z ostatnich wydań programu "Pytanie na śniadanie" został poruszony temat, który rozwścieczył internautów jeszcze przed emisją na antenie. A wszystko przez zapowiedź, która pojawiła się na profilu śniadaniówki na Facebooku i jedno niefortunne zdanie.

Kontrowersyjny wpis na profilu "Pytania na śniadanie"

Na antenie śniadaniówki Ida Nowakowska i Tomasz Wolny mieli poprowadzić rozmowę z Anną Lach, modelką plus size, oraz psychologiem Mateuszem Grzesiakiem. Temat programu został zapowiedziany wcześniej na Facebooku:

Post został zobrazowany zdjęciem przystojnego i dobrze zbudowanego mężczyzny całującego piękną kobietę o pełniejszych kształtach.

Reklama

Internauci zarzucili redakcji "Pytania na śniadania" powielanie krzywdzących stereotypów i podejmowanie tematów, które w ogóle nie nie powinny być przedmiotem dyskusji w programie śniadaniowym. Pod postem zaroiło się od pełnych krytyki komentarzy.

"Nakręcacie dalej sami. Czy to ważne, czy ktoś jest, szczupły, czy bardziej przy kości? Ogarnijcie się w końcu", O rany, chyba przesadzacie trochę... Przecież wielu facetów właśnie woli kobiety o pełniejszych kształtach niż chude... I to tych przystojnych", "Co to za różnica czy szczupła, czy nie grubsza, do szczęścia co innego jest potrzebne niż figura. Ważne, że się dogadują", "Każdy z nas ma prawo kochać i być kochanym" - to tylko niektóre z krytycznych reakcji internatów na kontrowersyjny wpis.

Natychmiastowa reakcja "Pytania na śniadanie" na krytykę

Na reakcję administratora profilu "Pytania na śniadanie" nie trzeba było długo czekać. Próbował przekonać internautów, że źle zrozumieli intencje redakcji.

Jednak nie dla wszystkich internautów wyjaśnienia te były wystarczające. Jedna z internautek podsumowała całą dyskusję słowami:

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

***

Przeczytaj również:

Niestosowne pytania i zaskakujące odpowiedzi. Pamiętacie te wpadki w "Milionerach"?

Największe wpadki w polskiej telewizji

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje