Reklama

Reklama

Redakcja poleca: Książki na wakacje

Długie noce, więcej czasu, relaks - wymarzone okoliczności do nadrobienia zaległości książkowych. Redakcja serwisu Kobieta INTERIA.PL wybrała dla was najciekawsze pozycje na wakacje. Wśród nich na pewno znajdziecie coś dla siebie, niezależnie od tego, jaki gatunek literacki jest waszym ulubionym.


Kryminał: Laura

Reklama

Jeśli emocjonowaliście się w młodości tym, co wydarzyło się w miasteczku Twin Peaks, z pewnością przypadnie wam do gustu książka okrzyknięta fińską wersją tej historii. "Laura" to pierwszy tom trylogii "Miasteczko Palokaski".

Mia dobiega czterdziestki. Do niedawna pracowała w policji jako ekspertka od internetu, ale postanowiła zmienić swoje życie - wraca do swojego dawnego liceum i zostaje szkolnym psychologiem. Początek roku szkolnego nie jest jednak taki, jaki sobie wymarzyła. Cała szkoła przeżywa nagłe zaginięcie Laury Anderson. Dla Mii to więcej niż wstrząs. Przed wielu laty bez żadnego śladu zaginęła jej siostra Venla. Czy oddzielone w czasie przypadki zniknięcia nastolatek coś łączy? W miasteczku wybucha prawdziwa psychoza.

J.K. Johansson to nowe nazwisko w grupie najbardziej pożądanych autorów skandynawskich opowieści kryminalnych. W istocie jest to pseudonim, za którym ukrywa się kilku pisarzy, na co dzień piszących scenariusze filmowe dla największych stacji telewizyjnych świata.

Laura. Pierwszy tom trylogii Miasteczko Palokaski 1. J.K. Johansson. Wydawnictwo Literackie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje