"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

W Bronowie Jarek i Agnieszka organizują nowe stanowiska dla koni. Ojciec rolniczki wraz z Maćkiem przyjeżdża pomóc przy pracy. Dochodzi do przyjacielskich sporów między panami, który mają swoje pomysły na zrealizowanie planu. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej już w niedzielę, o godz. 20.15 w FOKUS.TV.

Na Podlasiu jak zawsze praca wre
Na Podlasiu jak zawsze praca wremateriały prasowe

Podczas karmienia drobiu w błocie marnuje się dużo pokarmu. Walek postanawia skonstruować karmniki dla zwierząt kolegów z Plutycz. W tartaku wybiera sosnowe deski. Na prośbą Pauliny Gienek i Jastrząb mają się zająć bieleniem drzew.

W Bronowie Jarek i Agnieszka organizują nowe stanowiska dla koni. Ojciec rolniczki wraz z Maćkiem przyjeżdża pomóc przy pracy. Dochodzi do przyjacielskich sporów między panami, który mają swoje pomysły na zrealizowanie planu. Agnieszka przygotowuje posiłek.

W Tykocinie Wiesia po raz pierwszy przyrządza syrop leszczynowy - mikstura ma działanie przeciwzapalne. Musi też wydoić jedną z owiec, aby jej mlekiem nakarmić jagnię bez matki. Patrycja, Szymek i ojciec obcinają racice zwierzętom. Owce czeka też odrobaczanie. Szymek i Patrycja muszą przedyskutować kilka spraw dotyczących przygotowań do wesela.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}