Reklama

Reklama

Sekretny sposób szeptuch na trudne chwile. Najważniejsza jest intencja

Choć babcine zabobony czasem bywają obiektem kpin, to trzeba przyznać, że mają w sobie sporo prawdy i niejednokrotnie się sprawdzają. Bywa, że sposoby przekazywane z pokolenia na pokolenie mogą przynieść ulgę w ciężkich sytuacjach, gdy już nic innego nie działa. Jeden z nich łatwo wykonać w domu.

Czasami w trudnych sytuacjach sięgamy po niekonwencjonalne rozwiązania. Jeżeli wypróbowałyśmy już wielu metod, a chcemy po prostu uporać się z problemami, które chcemy porządnie przemyśleć, może nam w tym pomóc sposób podlaskich szeptunek. Podobno pozwala on przetrwać trudne sytuacje i znaleźć rozwiązanie problemów.

Sprawdź: Anielska wróżba na 2023 r. dla każdego znaku zodiaku

Tradycja podlaskich szeptunek

Zabobonom i magicznym tradycjom nie trzeba wierzyć, jednak proste gesty i czynności potrafią działać kojąco na naszą duszę. Podlaskie szeptunki, zwane też szeptuchami, swoje działania opierają właśnie na szeptanych intencjach, afirmacjach i modlitwach. Zawierają wiedzę i wierzenia wielu pokoleń zielarzy, ludowych znachorów i duchowych przewodników. Ich rytuały oparte są na intuicji i wskazówkach poprzednich pokoleń. Gdy czujemy się przygniecione ciężarem codzienności, czasami warto sięgnąć właśnie po te niekonwencjonalne metody, które poprowadzą nas na drodze naszej intuicji.

Reklama

Jak przebiega rytuał na trudne chwile?

Jednym z takich sekretnych sposobów jest pewnego rytuał, do którego potrzebować będziesz kawałka materiału, najlepiej z lnu lub czystej bawełny, kilku ziaren pieprzu, czerwonej nitki, kawałka chleba i zapałek. Proste czynności wykonaj w domu, najlepiej po zachodzie słońca przy zapalonej świecy. Wyłącz urządzenia elektryczne emitujące dźwięk, aby w pełni skupić się na teraźniejszości.

Gdy zadbasz już o odpowiednie warunki i zbierzesz w jednym miejscy potrzebne przedmioty, możesz przejść do wykonania sekretu szeptunki na przetrwanie trudnej sytuacji. Ważne jest, abyś była skupiona i uważna.

  • Usiądź wygodnie na krześle.
  • Zamknij oczy i przykryj twarz materiałem.
  • Następnie wypowiedz szeptem intencję wykonania rytuału, np. "Proszę o to, aby intuicja zaprowadziła mnie ku podjęciu dobrej decyzji", "Proszę o wskazówkę dotyczącą...", "Proszę o pomyślne rozwiązanie sprawy..."
  • Materiał przełóż tak, aby jego środek znajdował się na czubku twojej głowy.
  • Skup uwagę i pragnienia na swojej intencji.
  • Energicznym gestem zerwij materiał, w którym "zbierzesz" nim złą aurę.
  • Do materiału włóż kawałek chleba i pieprz.
  • Zawiń go i zwiąż czerwoną nitką.
  • Chleb związany w materiale wynieś na dwór i podpal w bezpiecznym miejscu, a gdy zgaśnie, zakop je w ziemi.

***
Czytaj również: Opisała nowy rok dwoma słowami. Jasnowidzka Aida nie ma żadnych wątpliwości

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: szeptucha | rytuały

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy