Reklama

Anielska wróżba na 2023 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co cię czeka

Karty anielskie to jedno z prostszych narzędzi ezoterycznych. Są stworzone w taki sposób, aby można było z nich korzystać intuicyjnie. Przez to każdy może spróbować je odczytać. Najczęściej anielska wróżba jest pewnego rodzaju afirmacją lub inspiracją. Sprawdź, jaka wskazówka lub rada jest przeznaczona dla twojego znaku zodiaku w 2023.

Wróżba odczytana z anielskich kart będzie idealna dla fanów rozwoju osobistego. Zawsze jest pozytywna, pomyślna lub inspirująca. Może cię utwierdzić w działaniach, które podjąłeś w poprzednim roku lub nada im całkiem nowej, innej perspektywy. Karty mają nieść ze swoim znaczeniem przesłania aniołów, które nad nami czuwają.

SprawdźZnaki obecności archanioła Gabriela. Dlaczego warto ich wypatrywać?

Reklama

Anielskie karty - znaczenie symboli

W talii możemy znaleźć różne wizerunki aniołów. Na najsilniejszych kartach znajdziemy wizerunki archaniołów. Co symbolizuje każdy z nich?

Archanioł Michał

Karta z jego wizerunkiem jest najbardziej pozytywną w talii. Oznacza szczęśliwe zakończenie trwających spraw. Powinna uwolnić cię od strachu o przyszłość i wiążących się z nią wątpliwości. Jeśli niedługo czekają cię zmiany, możesz być spokojny, że będą pozytywne. Karta może oznaczać, że wkrótce będziesz odczuwał więcej energii i motywacji do działania.

Archanioł Gabriel

Karta oznacza szczęście w sferze kreatywnej i rodzinnej. Jej wylosowanie może oznaczać pomyślność wykonywanych przez ciebie projektów lub rychłe powiększenie się rodziny. Możesz oczekiwać efektów swojej ciężkiej pracy, z wiedzą i spokojem, że wszystko zakończy się sukcesem.

Archanioł Rafał

Ta karta przyniesie ci szczęście w sferze zdrowotnej. Oznacza poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. Może także zapowiedzieć wyjście z toksycznej relacji lub sytuacji. Możesz po niej oczekiwać, że niedługo zapanuje w twoim życiu harmonia.

Archanioł Ariel

To karta symbolizująca siłę, z której możesz nawet nie zdawać sobie sprawy. Oznacza, że wkrótce nastąpi sytuacja, w której będziesz musiał się nią wykazać. Nie musisz się jednak obawiać. Poradzisz sobie i wyjdziesz z niej bez szwanku. Karta ta symbolizuje także zażegnanie sporów i przebaczenie.

Archanioł Chamuel

Wylosowanie tej karty oznacza, że odnajdziesz to, czego do tej pory szukałeś, niezależnie od sfery życia. To dobry omen zarówno w miłości, jak i przyjaźni czy pracy. To symbol końca wszelkich nieporozumień i rozwiązania dotychczasowych problemów.

Archanioł Azrael

Wizerunek tego archanioła niesie ze sobą transformację i duże zmiany. Może to być symbol odcięcia się od rzeczy, ludzi i miejsc, które sprawiają ci przykrość. To także omen nowego początku i znak, że należy pożegnać się ze starym i przywitać nowe.

Sprawdź również: Osoby spod tego znaku czeka w 2023 roku wielki sukces. Złe wieści dla Byków i Raków!

Anielska wróżba na 2023 dla każdego znaku

Anielska wróżka dla zodiakalnego Barana

W 2023 Baran powinien spojrzeć na świat optymistycznie. Nie pozwól, aby przykre wydarzenia z poprzedniego roku wpłynęły na postrzeganie otaczających cię rzeczy w złym świetle. Kolejny rok to czas, aby nałożyć różowe okulary i ze spokojem czekać na to, co przyniesie ci los.

Anielska wróżka na 2023 - Byk

Kolejny rok może przynieść Bykowi wiele wyzwań. Będziesz potrzebował miłości swoich przyjaciół i bliskich. Dlatego nie pozwól sobie na zamknięcie się przed otaczającymi cię ludźmi oraz nie bój się prosić o pomoc.

Anielska wróżka na 2023 - Bliźnięta

W tym roku Bliźnięta będą mogły liczyć na nowe przygody i doświadczenia. To może być znak, że należy pożegnać się z przeszłością i odważnie spojrzeć w przód.

Anielska wróżka na 2023 - Rak

2023 będzie wymagał od Raków wiary w siebie. To rok, w którym nauczysz się ufać sobie i swoim emocjom. Będziesz silniejszy i bardziej pewny siebie. Doskonale zarządzisz swoim czasem i sercem.

Anielska wróżka na 2023 - Lew

Lwy w nowym roku będą czuły pewność siebie. To idealny czas, aby wykorzystać swój potencjał i spełnić wszystkie swoje marzenia. Aura Lwów będzie przepełniona miłością i energią.

Anielska wróżka na 2023 - Panna

Nowy rok dla Panien będzie wiązał się z odzyskiwaniem harmonii oraz spokoju. W ich życiu nastanie okres regeneracji i relaksu. Poradzisz sobie z negatywnymi myślami i doświadczeniami. Nie pozwolisz, aby zatruwały twoją aurę i psuły nastrój.

Sprawdź także: Kalendarz biodynamiczny 2023 dla rolnika. Czy Księżyc wpływa na plony?

Anielska wróżka na 2023 - Waga

2023 upłynie Wagom pod znakiem bogactwa. Może się przejawiać w formie materialnej lub metafizycznej. Pamiętaj, że majątek jest równie cenny, co spokój ducha i szczęście. Wagi wkrótce przeżyją okres dostatku i zadowolenia.

Anielska wróżka na 2023 - Skorpion

Dla Skorpionów 2023 będzie rokiem odkrywania siebie samego. To okres, w którym pokochasz wszystkie swoje wady i zalety. Zrozumiesz, że lubisz to kim jesteś, a wszystkie twoje doskonałości i niedoskonałości czynią cię niepowtarzalnym.

Anielska wróżka na 2023 - Strzelec

Kolejny rok będzie czasem leczniczym dla Strzelców. Pozwoli im na wyjście z choroby i toksycznych relacji. To będzie czas, w którym wróci do ciebie dobra karma.

Anielska wróżka na 2023 - Koziorożec

Koziorożce w 2023 mogą liczyć na siebie i swoją intuicję. Twój wewnętrzny głos będzie silniejszy niż dotychczas. Idziesz w dobrą stronę. W nowym roku wystarczy, że będziesz pamiętał o tym, że możesz sobie ufać.

Anielska wróżka na 2023 - Wodnik

Nowy rok przyniesie Wodnikom nowe wyzwania. Będzie to rok pełen nowości i ekscytacji. Nie ulegaj swoim lękom i wątpliwościom. Otwierają się przed tobą nowe możliwości. Wykorzystaj je i postępuj odważnie.

Anielska wróżka na 2023 - Ryby

W nowym roku będziesz otoczony osobami, które kochasz. Poradzisz sobie z trudnościami sam, ale będziesz miał świadomość, że jesteś wspierany. Ryby w 2023 będą otoczone pozytywną energią i miłością.

 Zobacz także: Fazy Księżyca 2023. Czy dziś jest pełnia, czy nów? Kalendarz księżycowy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop anielski | wróżba | nowy rok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy