Reklama

Reklama

"Specjalistki" - odc. 2

Przed jakimi wyzwaniami staną bohaterki "Specjalistek" w drugim odcinku programu? Przed drwalką Julką udział w międzynarodowych zawodach i wielka presja. Asia, pilotka konwoju, ma do przejechania jeszcze 200 kilometrów, a rolniczka Agnieszka rusza przygotować podmokłe pole - szybko się okazuje, że pośpiech to zły doradca.

Agnieszka, rolniczka ze Szkotowa, jak zwykle ma pełne ręce roboty. Nieoczekiwanie dostaje gigantyczne zamówienie na grykę. Dodatkowo musi przygotować 6-hektarowy ceny nieużytek pod uprawę rośliny. Czasu jest mało, a dofinansowanie z Unii Europejskiej stoi pod znakiem zapytania. W międzyczasie chce jeszcze wywiązać się z innego zadania - organizacji obiadu dla pracowników. Doba z gumy nie jest, zadań przybywa, a wyzwania mnożą się na potęgę...

Przed Julią też wielki dzień - międzynarodowe zawody drwali. Jest jedną z dwóch kobiet, które zmierzą się z mężczyznami w trudnej rywalizacji. Tutaj nie ma taryfy ulgowej, zadania dla wszystkich są takie same. Jedną z konkurencji jest wycinka drzewa. To, które wylosowała Julka jest pochylone i podczas upadania może zawiesić się na konarach pobliskich drzew. Jaki będzie finał zmagań drwalki?

Reklama

Pilotkę konwoju - Asię - czeka jeszcze 200 kilometrów drogi. Ma pod swoją opieką pięciu kierowców i ogromne zbiorniki kanalizacyjne. Nie jest łatwo, zmęczenie daje się we znaki, a trasa wcale nie jest prosta. Jak poradzi sobie Asia?

Oglądaj na Discovery Channel w czwartki o godz. 22:00.

Odcinek 2 - emisja: 16 stycznia

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zawody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje