Reklama

Reklama

Spędź Walentynki w Teatrze Capitol!

,,Gwiazda i ja” to jeden z największych broadwayowskich hitów. Rewelacyjna komedia oparta na prawdziwym zdarzeniu z 1985 roku, kiedy to legenda ekranu – Bette Davies – przybyła do domu nikomu nieznanej gospodyni domowej Elizabeth Fuller w Connecticut. Gwiazda miała się jedynie zatrzymać na noc, została jednak na cały miesiąc.

Ta zabawna historia stała się uniwersalnym pretekstem do pokazania prawdziwego oblicza  naszych idoli, bałwochwalczego stosunku do aktorów srebrnego ekranu, uwielbienia jakim darzymy celebrytów i złudnych pozorów świata show biznesu. W roli wielkiej gwiazdy srebrnego ekranu zobaczymy Magdalenę Zawadzką, która dla polskiej widowni jest taką samą aktorską legendą, jaką była Bette Davis dla amerykańskiej publiczności. Partneruje jej jedna z ulubionych przez Państwa komediowych aktorek Anna Gornostaj. Jest to jej jubileusz pracy artystycznej. 30 lat na scenie i w filmie.

Reklama

Obok naszych głównych bohaterek zobaczycie państwo Barbarę Kurzaj i Cezarego Morawskiego, który jest również reżyserem spektaklu. 

Przewrotne dialogi, zabawne sytuacje i dowcipna riposta to dodatkowe walory tej znakomitej sztuki. Autorka Elizabeth Fuller dzięki znakomitemu ujęciu w dramat swojej ,,przygody z Gwiazdą" stała się jedną z najbardziej znanych literackich celebrytek w Ameryce.

 

Występują:  Magdalena ZAWADZKA, Anna GORNOSTAJ

 

13 lutego g. 19:30 (środa)

14 lutego g. 19:30 (czwartek)

 

Bilety:  85 zł *

 

* W cenie biletu: wejście na spektakl, drink i słodki poczęstunek

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Walentynki | teatr | teatr Capitol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy