Reklama

Reklama

Spojrzał na paragon i od razu chwycił za telefon! Cena cukru szokuje!

Użytkownik Twittera zamieścił w sieci wpis, w którym opisał swoją wyprawę do sklepu po cukier. Gdy nie znalazł go w dwóch popularnych sieciówkach, postanowił kupić go w mniejszym markecie. Nie spodziewał się jednak ceny, która dosłownie zwaliła go z nóg!

Temat dostępności i cen cukru wciąż budzi w Polsce sporo emocji. Gdy w lipcu ceny tego produktu zaczęły drastycznie rosnąć, klienci w panice rzucili się do sklepów i w krótkim czasie wykupili większość towaru. Niektóre sieci postanowiły więc wprowadzić reglamentację cukru, co tylko dodatkowo zaniepokoiło klientów. 

W ostatnich tygodniach sytuacja ustabilizowała się i, choć od czasu do czasu pojawiały się jeszcze braki na półkach, to większość klientów nie miała problemu z dostępnością cukru. Wciąż sporo emocji budzi jednak jego cena. 

Ceny cukru zaczynają się od około 5 zł, ale jak wynika z zamieszczonego przez użytkownika Twittera wpisu i tutaj są wyjątki!

Reklama

Zobacz również: Masowe kradzieże produktów spożywczych. Emeryci wynoszą kostki masła!

Spojrzał na paragon i nie mógł uwierzyć! Szokująca cena cukru!

Pan Wiktor zamieścił na Twitterze wpis, będący zapisem jego wyprawy po cukier. Mężczyzna chciał kupić 1-kilogramowe  opakowanie, więc w tym celu wybrał się do popularnych sieci handlowych - Biedronki i Lidla. Tam jednak napotkał na puste półki, więc poszedł do mniejszego marketu. Niestety, cena cukru dosłownie zwaliła go z nóg. 

- napisał. 

Jak wynika więc z wpisu, w jednym z poznańskich marketów cena cukru to aż 7,59 zł. za opakowanie! 

A ile wy płacicie obecnie za cukier? Da się kupić go zdecydowanie taniej?

Zobacz również:

Jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu? Spółdzielnia mieszkaniowa przygotowała poradnik!

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cena cukru | reglamentacja żywności | cukier

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy