Sprawdź swoje IQ! Jaki kolor widzisz w centrum tego szalonego okręgu?

W czym jesteś dobry? Jaki jest twój talent? A na jakim polu najłatwiej można cię pokonać? Banalnie prosty test na inteligencję. Wystarczy popatrzeć na obrazek i w tej przyprawiającej o zawrót głowy sekwencji czarnych i białych kresek wypatrzeć kolor. To, jaki widzisz, określa twoją inteligencję.

Jaki kolor widzisz w środku okręgu?
Jaki kolor widzisz w środku okręgu?materiały prasowe

Wskazówka: Wpatruj się w środek okręgu aż zauważysz kolor. Czarny się nie liczy.

Eksperci twierdzą, że wpatrując się w środek okręgu, ludzie najczęściej dostrzegają czerwony i niebieski, ale pojawia się też żółty i zielony. Każdy z nas ma w sobie element geniuszu, wystarczy go odkryć. Sprawdźmy więc, jakiego rodzaju geniuszem jesteś.

  • Spójrz na obraz z kręgiem czarno-białych odcieni.
  • Wpatruj się w środek projektu aż zauważysz kolor.
Jaki kolor widzisz w środku okręgu?
Jaki kolor widzisz w środku okręgu?materiały prasowe

Jeśli zobaczyłeś kolor niebieski, jesteś geniuszem percepcji

Tacy ludzie żyją zgodnie z zasadą metodycznego, powolnego za to zawsze skutecznego wygrywania. Wg MindsJournal używasz częstotliwości fal mózgowych w zakresie 100 i 120 HZ. Cechą, która cię wyróżnia jest jJasność umysłu. Doskonale rozumiesz zasady, jakimi rządzi się świat.

Podejmowanie skomplikowanych decyzji jest dla ciebie czymś prostym i naturalnym. Jesteś wydajnym pracownikiem i dobrym graczem zespołowym. Ludzie polegają na tobie, ponieważ jesteś uczciwy i zawsze jasno wyrażasz swoje opinie. 

Jeśli zobaczyłeś kolor czerwony, jesteś geniuszem logiki

Geniusze tego typu są błyskotliwi i wszystkie swoje zasoby kierują na tworzenie nowych rzeczy. Używasz częstotliwości fal mózgowych w zakresie 150 i 180 Hz. Masz ponadprzeciętną inteligencję i doskonałą intuicję. Rozwiązywanie problemów nie jest dla ciebie wielką sprawą. Ludzie liczą na ciebie i kiedy mają jakieś problemy, chętnie właśnie ciebie proszą o pomoc czy radę. Jesteś naturalnym liderem i wydaje się, że masz wielki wpływ na ludzi.

Jeśli zobaczyłeś kolor zielony, jesteś "lśniącym" geniuszem

Jesteś bardzo utalentowaną osobą, mówi się o taki "lśniący" geniusz. Jesteś w grupie ludzi i wysokim IQ. Jesteś świetnym przywódcą, osobą bardzo ciekawą, namiętną i otwartą. Napędza cię wszystko, co nowe, kochasz odkrywać i poszukiwać nowych doświadczeń. Twoje ogromne doświadczenie życiowe pomaga ci udzielać wsparcia innym ludziom. Masz wiele do powiedzenia, a ludzie lubią cię słuchać.

Jeśli zobaczyłeś kolor żółty, jesteś "stalowym" geniuszem

Jesteś fenomenalną osobą i "stalowym" geniuszem. Stalowi geniusze są bardzo zorientowani na szczegóły i skrupulatni, ale często też zbyt ostrożni. Do tej grupy należą często stosujący żelazną logikę mistrzowie szachowi. Masz kreatywny umysł i zdolność zauważania najdrobniejszych szczegółów w otaczającym cię świecie. Twoją ścieżką są dyscypliny o charakterze artystycznym. Kochasz wyzwania i nowe doświadczenia - oddajesz się im bez dłuższego namysłu. 
Używasz częstotliwości fal mózgowych między 120 a 150 Hz.

Źródło: BrightSide/MindJournal

Maciej Zień o kryzysie w swojej karierze. "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas