Reklama

Reklama

Stylizacje gwiazd w wersji XL

Katie Sturino ubiera się jak najpopularniejsze celebrytki, chociaż może się pochwalić zupełnie inną figurą. Według niej kobiety o pełniejszych kształtach powinny bez skrępowania bawić się modą. Ona to robi i pokazuje na wymownych zdjęciach.

W showbiznesie i kolorowych mediach wciąż królują smukłe piękności, które z powodzeniem mogłyby się odnaleźć na wybiegu u największych projektantów. Zjawisko określane mianem plus size wciąż postrzegane jest przez niektórych jako ciekawostka, a kobiety o większych kształtach rzadko można zobaczyć na okładkach gazet.

Ona chce to zmienić. Dziennikarka, blogerka i influencerka modowa Katie Sturino od kilku lat pokazuje na własnym przykładzie, że symbol na metce nic nie znaczy. Rozmiar to tylko liczba, bo prawdziwe piękno i dobry gust obronią się bez względu na numerację ubrań.

Reklama

Najlepszym dowodem są jej zdjęcia.

Sturino jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie zgromadziła już ponad pół miliona zachwyconych obserwatorów. Popularność zawdzięcza przede wszystkim odtwarzaniu stylizacji gwiazd.

Blogerka przegląda zdjęcia znanych aktorek, piosenkarek i modelek, które najbardziej ją inspirują. Wybiera ulubiony outfit, by później ubrać się niemal identycznie. Zestawia ze sobą podobne do oryginału stroje, które tworzą spójną całość.

Księżna Diana, Taylor Swift, Reese Witherspoon czy Heidi Klum to tylko kilka znanych nazwisk z długiej listy inspiracji. Choć Katie ma zupełnie inną figurę, według fanów prezentuje się równie dobrze, co gwiazdorskie oryginały.

W ten sposób chce pokazać swoim obserwatorom, że niezależnie od typu sylwetki mogą śmiało podążać za trendami. Te wcale nie są zarezerwowane wyłącznie dla długonogich modelek o rozmiarze zero.

Darmowy program – rozlicz PIT 2020

***

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: size plus | stylizacje gwiazd | blogerka modowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje